Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 215 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Wiedzmin

użytkownik usunięty

Uważam że facet idealnie nadaje się do roli Geralta. Dlaczego? A no dlatego że ma to coś w sobie. Ma dzikie rysy twarzy (rola Logana to potwierdza), umie grać dzikie postacie, ma świetną sylwetkę ( umięśnioną, a nie wyrzeźbioną), jest przystojny, jest świetnym aktorem który sprawdza sie dobrze w filmach akcji. Modle się żeby panowie z USA docenili dzieło Andrzeja i pomyśleli o zrealizowaniu filmu na poziomie WP.

Fakt, byłby niezłym Wiedźminem:) ale Thorgalem jeszcze lepszym:)))

PsychoFanatyk

Faktycznie. Do Wiedźmina pasuje jak ulał. Do Thorgala nawet i lepiej. Myślę, że sprawdziłby się w roli. No to czekamy teraz na reżysera, który to doceni ^^

Arianne

Cóż... gra The Wicher robi furorę, to pewnie i hAmerykanie się niedługo za to wezmą ;)

narvanna666

The Witcher* (ouuuups... literóweczka w tytule :P)

narvanna666

i pewnie nawet nie beda pamietac ze Geralt jest z polski:D pasuje mi oczywiscie Hugh, jest cudowny

Dokładnie ma super ciałko nie wyrzeżbione ale umięsnione :)i super zagrał Wolverina /Logana :)uwielbiam tego aktora ,nie dość ,że na maxa przystojny i sexowny to jeszcze super aktor i dobry tata i mąż

A ja go jednak bardziej jako geralta widze niz jako thorgala. Zdecydowanie w tytułowej roli byłby lepszy

O taaak, nadawałby się na Geralta :). Hugh ma w ogóle talent do roli tajemniczych postaci :D... ale nie liczyłabym na zainteresowanie Holiłudu ;/

Chyba za miętki na wiedźmina, za mało mroczny

mona_4

A Żebrowski był mroczny :D? hah Hugh wymiata jeszcze pokarze na co go stać

Bul0zor

Żebrowski nie był mroczny, tylko smutaśny;) Najgorsze, że Hugh wygląda za staro na młodego Wolverine'a w najnowszym zwiastunie. Mimo całego ubóstwiania - za stary. :(
Dobra, zwracam honor, mógłby być rogatym Wiedźminem.

mona_4

Nadaje się :). nabrałam do neigo sympatii, po obejrzeniu "Van helsinga". Uważam, że zagrał w nim świetnie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones