Hyung-sik Park

8,7
873 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hyung-sik Park

Zwróciłam na niego uwagę dopiero w dramie Hwarang (2016), w której zagrał króla. Świetna kreacja, świetny look, długie czarne włosy, grzywka, uwydatniona buźka, ehhh ... okazało się, że grał w Heirs'ach, z których kompletnie go nie zapamiętałam a jak zobaczyłam foty z nim z tej dramy to mnie trochę zdziwiło - zupełnie inna osoba, nie przypomina Ji Dwi z Hwaranga. Mówię tu o wyglądzie - krótkie czarne włosy - zupełnie ktoś inny. Zmienił się nie do poznania. W High Society już bardziej przypomina siebie no i ma korzystniejszą fryzurę (dłuższe włosy). Zagrał tam bogacza, którym jest naprawdę w realu, i gdzieś przeczytałam, jak ktoś się zastanawiał czy tak wygląda/ło życie Hyung Sika jak to zostało przedstawione w High Society. Niemniej jednak aktorem jest nawet niezłym, rozkręca się a teraz jest na fali. Nowa drama z nim już 4 odcinki ma [Strong Woman jakaś tam]. Czasy współczesne - całkiem niezła charakteryzacja - no oczywiście rola cheabola i jednocześnie CEO... Pozdrawiam.

salamanka185

JEstem w nim zakochany od dawna.

salamanka185

W Hwarang wyglada zupelnie inaczej niz w Heirs, jakby mial troche mniej kilogramow xd Ogladam wlasnie Hwarang, gra po prostu swietnie i uwazam, ze to krol powinien byc z A Ro.

martyna_always_219

W "Strong Woman ....." bohaterka też miała dylemat i cieszę się , że wybrała Hyung Sika, a szkoda było mi Ji Soo. W trójkącie zawsze ktoś zostaje sam. Siłaczka wybrała naszego bohatera, to zadośćuczynienie ......

salamanka185

Moją uwagę przykuł jego głos.

salamanka185

Strong Woman Do Bong Soon to była drama z jego udaną rolą. Do tej pory jak przypominam nam sobie jego twarz to nie mogę się powstrzymać i fangirl-ować XD A w Hwarang myślałam właściwie że nie będę się mogła przyzwyczaić do długich włosów oraz dlatego że to była moja pierwsza w-stylu-historyczna drama, ale jest naprawdę ok :3 Z kolei w Heirs mimo że to była poboczna rola, to oddał dobrze swój urok*.* (tak, wszystkie oglądałam XDD)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones