Ilona Łepkowska

3,5
2 106 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Ilona Łepkowska

za kartony mi podpadła :D jak mozna cos tak załosnego wymysleć :D

slawek_pioro

Z tego co słyszałem Łepkowska 'zemściła się' na Kożuchowskiej. Za co? Prawdopodobnie właśnie za decyzję o odejściu z serialu. I wymyśliła dla niej taką 'upokarzającą' śmierć. Podobnie było wcześniej z Agnieszką Pilaszewską w "Barwach szczęścia", gdzie jej bohaterka zmarła twarzą w talerzu. Ot, takie 'nieczyste' odwety pani scenarzystki.

_encore_

zawistna baba potrafi, jak widać :/

pixi222

A moim zdaniem swoim kunsztem w tym momencie dorównała samemu Stevenowi Spielbergowi. Scena śmierci Hanki Mostkowiak rozśmieszyła mnie tak samo jak pożarcie prawnika na kiblu przez T-rexa w "Jurassic Park" i zastrzeleniu faceta z Wielkim mieczem na ulicach Kairu przez Indiane Jonesa w "Poszukiwaczach Zaginionej Arki"

rusekolsztyn

no co ty ? obrażasz geniusz Spilberga :P:P:P Oni się diametralnie różnią: on miał kilka kiepskich pomysłów w filmach, ale jest jednym z najlepszych na świecie, a ona miała dawno temu kilka dobrych scenariuszy i jest znana tylko w polskim światku....

P.S. jakoś kurde nawet się nie uśmiechnęłam na tej scenie, a specjalnie na youtube obejrzałam :/ jestem za cienka na jej "wysoki" humor.... to było tak żałosne, że aż nieśmieszne...

pixi222

Przecież to był Sarkazm, gdy porównywałem Spielberga ze scenarzystka serialu M jak Miłość ;) Łepkowska robi filmy na jedno kopyto bo nie kryje się z tym, że liczy się tylko kasa dla niej a nie wartości artystyczne swojego projektu. Ten kto oglądał rok temu program Tomasza Lisa o strasznie niskim poziomie polskiej kinmatografii (pretekstem była dwa fiaska filmowe zeszłej zimy "Weekend" Cezarego Pazury i "Och Karol 2") z jej udziałem na pewno pamięta wymiane zdań :
Łepkowska : M jak Miłość zarabia na Twój program.
Lis : Pani wybaczy, ale mój program da rade sam na siebie zarobić.

rusekolsztyn

przecież wiem :D po to dałam to: :P:P
Lisa też widziałam i też byłam zniesmaczona tą babą, głupotą Muchy i dalszym głupieniem Adamczyka...

pixi222

Łepkowska od 3 lat nie pisze scenariusza do M jak miłość. Alina Puchała jest głównym scenarzystą.

Telewidz

oj tam :P, ale zaczęła ten serial, więc jest odpowiedzialna za jego denność :P A po tym, jaki jest kiepski widać, że ta druga nie lepsza od Łepkowskiej...

Telewidz

Może nie jest już scenarzystką m jak miłość ale jest producentką i kto wie czy nie dokonuje poprawek.

kris1511

Nie dalej jak dwa tygodnie temu w programie Tomasza Lisa podkreślała, że nie pisze już scenariusza do tego serialu. Mówiła tez o niefortunnej śmierci scenarzystów w kartonach. Znaczy to, że odcina się od tego pomysłu zupełnie.

_encore_

A jak to było z Rysiem z Klanu? Też "nietypowa" śmierć była, z tego co kojarzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones