Indira Varma

Indira Anne Varma

7,0
6 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Indira Varma

polecam kamasutre, opowiesc o milosci z nia w roli glownej :)

Aire

do góry :) Potwierdzam !

Aire

nic w niej ładnego jest zwyczajnie paskudna

markin

mnie się podoba srodziemnomorska urode ma

dominas_filmweb

hahaha chyba bliskowschodnią czy też głębiej w Afrykę żydowsko muzułmańskie

markin

omg

dominas_filmweb

zobacz sobie gdzie jest zlokalizowane morze srodziemne a pozniej pisz takie pierdy

dominas_filmweb

a wiesz skąd to przypełzło ? Co ty masz z mózgiem, że nie znasz podstawowych informacji.

markin

markin, twoje komentarze są na dennym poziomie cofniętego w rozwoju rasisty, który nie toleruje nikogo kto ma inny kolor skóry niż biały. Żenujący poziom.

Brzozka1

nie ma znaczenia na jakim poziomie są moje komentarze ale są w trafne i rzeczowe. Za to ty jesteś faszystą który mnie nie toleruje. Komentuj sprawy a nie innych bo nic nie wniosłeś poza swoim debilizmem.

markin

"a wiesz skąd to przypełzło?"-tak pisać o ludziach, tylko dlatego bo mają inny kolor skóry- to jest dopiero faszystowski komentarz. Debilizm to twoje drugie imię.

Brzozka1

p.s. ludzie nie pełzają tylko chodzą. Chyba że piszesz o dżdżownicach, ale to chyba nie to forum.

Aire

Długo się zastanawiałem nad tą kwestią. Raz wydawała mi się śliczna, raz paskudna. Teraz sądzę, że ma po prostu niepowtarzalną urodę, ale ze wskazaniem na to, że jest jednak śliczna :)
I kusząca :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones