Irena Szewczyk

7,5
896 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Irena Szewczyk

Oczywiście świetna w "Daleko od szosy''. Byłam bardzo zaskoczona kiedy w ubiegłym roku zorientowałam się, że to właśnie z nią mam wykład i ćwiczenia z emisji głosu na swoim uniwersytecie... :D Uroczo było dostać od niej ''autograf" na karcie zaliczeń:p

judie_ann

To musiało być naprawdę miłe spotkanie :-) gratuluję i pozdrawiam

judie_ann

Zazdroszczę takiego spotkania:)

judie_ann

Fajna historia, a jak wygląda ? Od premiery minęło 40 lat , wiadomo że się zmieniła, ale czy była do rozpoznania czy zorientowałaś się po nazwisku ?

nathalie34

Szczerze mówiąc już nie pamiętam jak to było, czy najpierw miałam z nią ćwiczenia (a więc mogłam zobaczyć z bliska) czy wykład na auli, ale na początku się nie zorientowałam. Dopiero po paru dniach poszła wśród studentów informacja kto to jest i z tą wiedzą faktycznie można było już zwrócić uwagę na podobieństwo głosu i wyglądu.

judie_ann

Niesamowite , dziękuję że odpisałaś , grała super miłą osbę w " Daleko od szosy " i tak sobie z mężem myśleliśmy że prywatnie też musi taka być ,mieliśmy wrażenie że nie udawała tylko taką właśnie jest :) Dziś oglądałam ten serial na tvp seriale , znów powtarzają, super .
Pozdrawiam serdecznie .

nathalie34

w sumie to gdy Panią Irenę zobaczyłam w ,, Daleko od szosy" od początku wierzyłam że Pani Irena musi być prywatnie fajna, często jak oglądam jakiś film/serial i jest jakaś aktorka czy jakiś aktor i gdy zobaczę jakąś aktorkę , jakiegoś aktora w roli o pozytywnych cechach to nieraz uważam albo wierzę że prywatnie mogą być tacy fajni, sympatyczni np. Pani Szykulska jak grała w serialu ,, Sąsiedzi " i ,, Lokatorzy " to grała bardzo sympatyczną postać i w tym roku jak ją spotkałam to zobaczyłam ją pogodną, uśmiechniętą i sympatyczną. Często się to u mnie sprawdza że jak ktoś gra kogoś sympatycznego to prywatnie też taki jest.

judie_ann

Witam proszę o kontakt ,Paule Majewska oto moj email pablo330@op.pl w sprawie p.Ireny Szewczyk ;)

Pawel264

A w jakiej sprawie? :) wszystko już tutaj napisałam odnośnie moich doświadczeń z p. Ireną. Wykładała (nie wiem czy nadal) emisję głosu na wydziale pedagogicznym UŁ. A ja już dawno na tej uczelni nie bywam :)

judie_ann

Ja w sprawie jej podpisu ,pewnie posiada pani nie jeden pani Ireny podpis ,jestem kolekcjonerem autografow i chetnie bym od pani odkupil podpis pani Ireny ,czy byłaby taka mozliwosc? Lub chociaz zdjęcie jej podpisu ?

Pawel264

Nie dysponuję niestety czymś takim :) wspomniany "autograf" to był po prostu podpis do karty zaliczeń, którą oddawało się potem do dziekanatu i tam juz zostawala, więc nie mogę pomóc niestety

judie_ann

Ok ,dziękuje za błyskawiczna odpowiedz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones