Isao Takahata

8,4
474 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Isao Takahata

Super wiadomość dla fanów Studia Ghibli i dla osób, które nie miały jeszcze okazji obejrzeć tych wspaniałych produkcji, gdyż już niedługo będzie okazja, aby nadrobić zaległości. Jak na razie wiadomo, że kanał TVP Kultura wyemituje następujące filmy:

7.02.2011 - Godzina 20.15 - "Nausicaa z Doliny Wiatru" (powtórka następnego dnia o 15.55).

9.02.2011 - Godzina 20.10 - "Laputa - Podniebny Zamek" (powtórka następnego dnia o 15.55).

10.02.2011 - Godzina 20.10 - "Mój Sąsiad Totoro" (powtórka następnego dnia o 15.55).

Na razie tyle znalazłem w programie, ale nie wykluczone (a nawet bardzo prawdopodobne), że TVP Kultura wyemituje też inne produkcje Ghibli. Coraz więcej anime pojawia się w polskiej TV - nic, tylko się cieszyć. :)

ugarte

Pokazali także Szopy w natarciu a w tym tygodniu kolejne filmy Ghibli (w tym Takahaty)!

ugarte

Wielka szkoda że pominięto w ramówce "Grobowiec świetlików" Takahaty, dla mnie to jeden z najlepszych filmów w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones