Józef PawłowskiI

6,7
11 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Józef Pawłowski

jest bardzo podobny do starszego o 4 lata brata, nie pamiętam jak ma na imię :) uśmiech ten sam, głos prawie idealny, prawie jak by byli bliźniakami

sun_luna

Do Stefana ;)
Głosy rzeczywiście podobne, ale wyglądem... nie są aż tak podobni. Stefan ma łagodniejszy wyraz twarzy, Józef mocno zarysowane kości policzkowe.

sun_luna

Miałam to samo wrażenie oglądając "Miasto 44". Mówiłam sobie podczas filmu: "Kurczę, wygląda jak Stefan Pawłowski... Ale nie, to na pewno nie on!". Później na napisach patrzę "Józef Pawłowski". No tak, bracia...! :D

BouxMoux

Ja znowu po obejrzanym Mieście 44 kiedy widziałam urywki "O mnie sie nie martw" bylam pewna,ze to odtworca roli Stefana gra tu główną męską rolę! Straaaasznie podobni są :)

sun_luna

Z tymi bliźniakami, to bym nie przesadzała.
Rzeczywiście Stefan ma bardziej delikatne rysy twarzy, inny kolor oczu, włosów. Jest też sporo wyższy od Józefa. Stefan wydaje się bardziej taki hmm... sympatyczny (tylko to słowo mi przychodzi do głowy).
A z tym głosem to też się nie zgodzę. Wydaje mi się, że starszy z braci ma też trochę niższy głos, przyjemniejszy w odbiorze.

sun_luna

Kaszuba II :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones