Ja Rule

Jeffrey Bruce Atkins

6,5
880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ja Rule

niechce mi sie wiecej pisac kto go słuchał wie ...

Svift

Ja slucham , i czlowieku sie lepiej zastanow co ty piszesz. , jest 100 razy lepszy od teego zasranego 50centa i jego Gey Unitu

jan_007

Ja słucham Ja Rule i 50 Centa i muzyka obydwu mi się podoba

gradins

A ja z kolei nie slucham ani jednego, ani drugiego... Co wiecej polewam smialo z reszty tych czarnych hop hopowych wieśnieków co łapy pchaja do kamery i gorące suczki prezentuja w kazdym teledysku. Lamerski amerykanski przemysl ktorym sie podnieca reszta swiata, a w szegolnosci polskie kmioty sliniace sie na slowo "mtw" (normalnym ludziom ten skrot od razu obrazuje Małe Tanie Wino, ale nie wszyscy sa uswiadomieni...:). Zal duspko sciska, a jak widze takiego wsiuna z klinem w kolanach na ulicy to go ładuje od razu w pysk z łokcia. A tfu!

jan_007

To ty sie zastanow jak mozna Ja Rule porownywac do G-Unita???

Eminem11

To byla wypowiedz skierowana do tego kolesia z flaga w obrazku :P

Eminem11

Ej Colagio nie pisze sie mtw tylko mtv :P

Svift

baaaaa..... ty wogule sie znasz?! sry moze i tak ale mysle ze na brytnej spears czy innych beznadziejnych osobach. ja rule jest swietny tak jak resta murzynow rapujacych:)) typu nelly, 50 cent, snoop dogg, wc, ice cube.... i wieluuuuu innych:)P:D: ))))))****************8

m4r23n13

ja rule mysli ze jest nigby drugim tupac`iem :| jak tupac nagrywal hit em up to ja rule ssal wszystkim huja na queens

zacytuje dre 'gdyby tupac zyl napewno skopalby mu tylek' pozdro black wall street

Svift

ba. nie wiem czemu odnisl sukces. jego 'muzyka' to toalne gowno.

Svift

ba. nie wiem czemu odnisl sukces. jego 'muzyka' to toalne gowno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Motorcycle_Boy

Odjebcie sie od niego... Jak wam sie nie podoba to sie niewypowiadajcie :/ Muzyki wcale nie ma takiej złej :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones