Jacek Braciak

8,0
38 685 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak

Z filmu na film Jacek Braciak jest coraz lepszy.Genialnie zagrał Jureczka w "Edim", a teraz jest świetny jako Perła w "Oficerze" (zwłaszcza w scenie, gdy przyjeżdża do syna do domu dziecka samochodem Kruszona).Poruszające aktorstwo.

Krzysztof_Krzak

Zgadza się, właśnie chciałam napisać, że świetny był w Oficerze ale mnie ubiegłeś- jeden z lepszych aktorów tam grajacych /oprócz Szyca ;)/

Krzysztof_Krzak

Bardzo interesujący aktor, bardzo pracowity (na różnych stronach www można znaleźć jego ogromną filmografię, znacznie bogatszą niż na Filmwebie, nawet agencja aktorska Gudejko nie zamieszcza wszystkich jego ról). Gdyby mieszkał w Stanach, byłby wielką gwiazdą, choć wygląda niepozornie i nie zabiega o rozgłos.

San_Diego

Znakomity aktor, "perła" drugiego planu ... :)

Krzysztof_Krzak

w "Oficerze" jest moją ulubioną postacią za tekst "no coś Ty, ja skończyłem technikum kolejowe w Gliwicach" - hehe, z rodziną ledwo powstrzymaliśmy się od płaczu ze śmiechu :P [jesteśmy z Gliwic :-)]

a oprócz tego, muszę wspomnieć, że uwielbiam oglądać p. Jacka na ekranie :-) w każdej roli - jakoś od razu raźniej robi się na duszy, nawet kiedy jest to nieszczęśliwa postać. trudno jest nie czuć sympatii do jego bohaterów ;-)

Krzysztof_Krzak

naprawde jest znakomity, w Edim świetna rola, a w oficerze to chyba nikt lepiej nie potrafiłby zagrać Perły, jest genialny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones