Jacek Braciak

8,0
38 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak

to są chyba kpiny xD co ten nędzny aktorzyna robi w na w top 100 ?!?!?!

użytkownik usunięty
fastgtr34

Eh, warunkiem dostanie się do top jest odpowiednio wysoka średnia i minimum 1000 głosów. Aktorzy, którzy mają wysokie noty i dostaną się do top zawsze na poczatku są w top 10, dopiero potem następne głosy wyrównują średnią i aktor spada(lub nie, jeśli jest bardzo dobry). Braciak może i jest dobrym aktorem, ale w top długo miejsca nie zagrzeje. Zamiast krytykować to radzę poduczyć się o rankingach na Filmwebie.

"lub nie, jeśli jest bardzo dobry"

Raczej jeśli jest popularny.

użytkownik usunięty
Morgan_Mortimer_Graff

Wiesz, wydaje mi się, że to nie popularność jest głównym wyznacznikiem wysokie pozycji ludzi na FilmWeb. Gdyby tak było, to np. w top 10 znalazłby się Tom Cruise, w końcu jest popularny. IMO głównym wyznacznikiem jest talent aktora, chociaż na pewno popularność też w jakimś stopniu wpływa na pozycję w rankingu.

Tom Cruise jest lepszy od Deppa i Hanksa(o niebo), którzy są w czołówce. Cruise nie jest popularny, ale jest znany. Byłby popularny, gdyby nie ekscesy w stylu bycia prorokiem scjentologów.

fastgtr34

To kpina jak można dopuścić do komputera kogoś, kto nie potrafi logicznie sklecić jednego zdania? Przeczytaj to co napisałeś może zrozumiesz o czym mówię.

grabarz91

1/10 co to w ogóle jest???
Nigdy go nie widziałem w żadnym filmie...

lord_of_the_rings

Jeśli nie widziałeś go w żadnym filmie to skąd wiesz że zasługuje na 1.
Wydawało mi się że nie na tym polega ocenianie drugiego człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones