Jacek Braciak

8,0
38 685 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak

czy Pan Jacek, wielki fan futbolu ( tak,tak porażka Getafe boli tylko prawdziwego kibica )z racji swojego pochodzenia kibicuje 'KOLEJARZOWI" ( Drezdenko to obszar Lecha Poznań) czy może z racji zamieszkania kibicuje Legii! Ktoś wie??????///

bartolini_2

Witam!
Nijniejszym informuję, iż pan Jacek Braciak nie kibicuje klubom polskim, a przynajmniej żadnemu konkretnemu (z tego co wiem, a wiem raczej znaczną większość xD). Uprzedzam pytanie "ale komu w takim razie w ogóle kibicuje??". Otóż kibicuje tym, którzy akurat dany mecz dobrze zagrają. xD
Z poważaniem
.:Jadzia Br:.

P.S. Tak, wiem, że taki sam post jest napisany przez użytkownika "Kaśka", ale przysięgam, że Kaśkę znam osobiście i niechcący (w jej obecności) napisałam go z jej konta. Bardzo przepraszam.

bartolini_2

pan Jacek kibicuje LKS Biały Bóbr II Swornica Czarnowąsy.

na pudelku czytałem ;o

heh, a tak na poważnie to wątpie byś się kiedyś dowiedział, zbyt szczegółowe informacje.

van_Persie

Witam!
Można się dowiedzieć i poinformowałam o wynikach badań. Pan Jacek nie kibicuje ŻADNEMU KONKRETNEMU
klubowi polskiemu. Z zagranicznych to Manchester United oraz jeszcze jakiś, którego nazwy nie pamiętam.
Pozdrawiam

.:Jaga Br.:.

P.S. Zapewniam, że źródło informacji jest jak najbardziej wiarygodne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones