Jacek Braciak

8,0
38 685 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak

za wywiad u kuby i za role które widziałam:)

kivinka

To samo :D Wywiad świetny ;D Porównanie filmów amerykańskich i polskich doskonały. No i tekst o styliście Kingi Rusin boski.

kivinka

.przyznam, że nie zwróciłem wcześniej na tego aktora uwagi, jednak po wywiadzie u Wojewódzkiego, mogę powiedzieć, że zrobił na mnie nieprzeciętne wrażenie ;).

kivinka

Ode mnie też dycha. "Osoba" u Kuby jedynie potwierdziła klasę. Brawo ten Pan!

kivinka

Ja też daję 10!
"Jestem aktorem. Proszę mnie natychmiast malowac!!!" ;-) Hehehe, świetne ;-)

kivinka

Ja już od dawna lubię pana Jacka, bo ma na swoim koncie wiele ciekawych ról. Czy ktoś może pamięta z jakiej miejscowości pochodzi - wymienił jej nazwę u Kuby Wojewódzkiego, ale nie zapamiętałam. Myślałam, że pochodzi z Drezdenka.
Skromny i utalentowany aktor, dobrze że wreszcie dał się namówić na jakiś wywiad telewizyjny, bo ciągle ci sami przewijają się w tych programach rozrywkowych, do znudzenia.

zuzanna_3

Facet przegenialny! Aż mi głupio, że wcześniej po nazwisku bym go nie rozpoznała... :/ Nie jestem jego fanką, bo dobrze go nie znam. Ale po "Kubie" widać, że to genialny aktor i świetny człowiek. To co robi - robi genialnie, nie robi nic więcej - czego nie potrzeba, oraz genialnie komentuje otaczający nas świat. Kilka razy podczas programu zwaliło mnie z fotela to, że po pytaniu Kuby miałam w swojej głowie jakąś odpowiedź, moje poglądy, a po chwili słyszałam je z ust tego faceta! Ma naprawdę bardzo podobne do mnie spojrzenie na świat, tylko, że dzięki temu JAK on to mówi i jakie słowa dobiera to spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Jestem jak najbardziej za takimi ludźmi! Byle by było ich więcej... Ale gdzież oni są...?

zuzanna_3

Wiem tylko, że ta miejscowość zaczyna się na literkę 'ż' i jest tam 13 dymów ;P

przejrzyj te filmiki, może w którymś pada owa nazwa:
http://kuba.plejada.pl/10,5427,1,0,olivier_janiak_i_jacek_braciak,wideo.html

blumenkohl

Dzięki, ale w tych filmikach akurat chyba nie pada ta nazwa. Też zapamiętałam, że nazwa na Rz.. i 13 dymów ;-). Na szczęście już ktoś w innym wątku udzielił prawidłowej informacji.

blumenkohl

Żegcin albo Żekcin...(nazwa miejscowości)
Gość niesamowity, najlepszy odcinek Kuby jaki widziałem, oglądałem go juz ze 3 razy i ciągle sie nie nudzi!!!

kivinka

Perła .. Perełka;) polskiego kina. Super improwizowany tekst : dzień z życia aktora.

kivinka

nie mialam pojecia o istnieniu tego faceta, a tekst "Wiesz, czuje sie wyobcowany przez tych Niemcow" po prostu mnie zabil
Wojewodzki jednak zna sie na ludziach :) he made my day :)))))

użytkownik usunięty
kivinka

Jacek naprawdę pokazał że jest debeściakiem, totalnie zdystansowanym od całego poslkiego pseuogwiadorskiego towarzystwa facetem. Jeden z najlepszych gości w hisorii tego programu, może poza Urbanem i Raczkowskim :-D

kivinka

Jeden wywiad a tyle zamieszania... Niesamowity gość^^

kivinka

zawsze lubiłam Braciaka, uważam go za rewelacyjnego aktora ale po wczorajszym programie wojewodzkiego moge o nim powiedziec: IDOL !!!!!

eliza_dz

Koleś to poprostu geniusz rzadko mam taki wylew jak oglądam Kube...
Chloera facet jest świetny :D

użytkownik usunięty
kivinka

Wczorajszy występ u Kuby znakomity.
Część z nim była kapitalna.

To prawda pryzćmił samego gospodarza , Kuba nie potrafi tak na poczekaniu wymyslać śmiesznych tekstów.A Braciak jest mistrzem , kiedy cos opowiadał świetnie improzwizował i na dodatek naśladował śmiesznie inne głosy.

kivinka

Szczerze przyznam że wcześniej jakoś nie zwracałam uwagi na tego aktora lecz po genialnym występie u Kuby Wojewódzkiego okazał się niesamowitym człowiekiem. Myślę że rozmowa z nim byłaby ciekawym doświadczeniem. :)

blumarine

jak mozna nie kojarzyc pana Braciaka?:)) widzialem go w tylu filmach i serialach ze glowa mala. epizod w pitbullu znakomity. edi - bomba. oficer - czadzik. i moglbym wymieniac i wymieniac. a wywiad u kuby - MIAZGA. znudzony wywiadem z janiakiem, kiedy przyszla pora na pana Jacka spadlem z krzesla :))) lalem sie z porownania filmu amerykanskiego i polskiego z 10 minut. klaniam sie nisko i rispekt.

kivinka

czy istnieje jakaś możliwość obejrzenia wywiadu bez cenzury?

stararura1

U Wojewódzkiego jak opowiadał, że nie jednemu w ryj walnął, albo jak wygląda normalny dzień aktora.

bandofbrothers

No wywiad był świetny a bardzie merytorycznie go oceniając daje osiem za role perły w moim ulubionym polskim serialu:D

kivinka

Kurde nie widziałam tego... mam nadzieję, że będzie kiedyś powtórka

maricla

Dzisiaj była;) rewelacja :)

kivinka

też dyche dałam.Jest super aktorem a szacun jeszcze za wywiad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones