Jacek Kopczyński

8,3
8 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Kopczyński

Wreszcie ktoś prawie dobrze dubinguje South Park na Comedy Central.

mojarybka35

Nie nazwał bym to dubbingowaniem, tylko lektorowaniem. Wkońcu on mówi za wszystkie osoby i to się nazywa lektor. A dubbing to jest jak każda postać jest dubbingowana przez innego aktora. Moim zdaniem lepiej by lektorował South Park Andrzej Matul. W South Park: Bigger, Longer & Uncut na TVN 7 (w niecenzurowanej wersji oczywiście) dał czadu.

twin_2

A przy okazji - Gdzie występuje ten kanał Comedy Central? Ja mam Cyfrę Plus na przykład i nie wiem czy można go jakoś zamówić

użytkownik usunięty
Miyu67

Comedy Central jest tylko na platformie cyfrowej "N" i w sieci kablowej Multimedia Polska. Na Cyfrze go nie ma.

Aha, dzięki. Może kiedyś ;)

Miyu67

Bez kitu Matul wymiótł jesli chodzi o dubbing w wersji na TVN Siedem :D

mojarybka35

ale wydaje mi sie ze jednak oryginalne glosy sa najlepsze...ale spox pl dubling tez jest ok.

jordan_3

Jeśli podoba ci sie polski dubbing to... :)

http://www.smog.pl/wideo/10137/south_park_z_polskim_dubbingiem/

użytkownik usunięty
mojarybka35

Muszę przyznać, że jak na lektora jest świetny. Świetnie zmienia głos z wysokiego na niski i wczuwa się w postacie. W bajkach na Jetixie też dawał czadu :D

Zgadza się, Matul świetnie przeczytał SP BLU. Nie zapominajmy też kto jest autorem polskiego tłumaczenia - Elżbieta Gałązka - Salamon. Klasa!

P.S: el Polaco, przecież na TVN7 nie było dubbingu, tylko szeptanka (tak potocznie nazywa się wersję z lektorem) Mam nadzieję, że rozróżniasz dubbing od szeptanki :)

mojarybka35

dla mnie słabe strasznie. lepiej by było z napisami.

mojarybka35

Niepotrzebnie zmienia głosy. Gdyby mówił jednolicie, nie byłoby problemu i uznałbym, że lektor idealny, ale w innym przypadku niestety psuje klimat.

mojarybka35

Jest genialny ,a w przeciwieństwie do niektórych uważam ,ze jego fenomen polega właśnie na tej "zmianie głosu" ;) Jest świetny i ma bardzo przyjemny głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones