Jacek Kopczyński

8,3
8 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Kopczyński

Może i ten pan podkładał głos w wielu grach, ale Alistaira tak skaszanił,że nie da się go słuchać. Alistair polski i Alistair angielski to dwie zupełnie różne od siebie postacie - z czego na pierwsza jest bardziej wkurzająca.

mal_yna

A ja uważam że nie ma lepszego głosu dla Alistaira. Moim zdaniem świetnie pasuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klemensius

Zgadzam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
sebogothic

Dlatego właśnie jak grałem w Dragon Age to Allistair wciąż gościł w mej drużynie, gdyż jego głos jest wsoaniały i pasuje do Allistaira.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mal_yna

Właśnie głos polskiego Alistaira był świetny. Oryginalny, moim zdaniem nie wyrażał tylu emocji co polski...
To nie zmienia faktu że wolę wersję oryginalną , ale dla głosu Jacka można się pokusić i pograć chwilę z dubbingiem pl :D

mal_yna

Obok Morigan Alister to najlepszy polski głos w Dragon Age. Kawał dobrej roboty. Głos idealnie pasuje do wyglądu i zachowania.

mal_yna

A co z programem Hyper (już chyba tam nie pracuje) no i oczywiście South Park :)

mal_yna

Jak dla mnie Alistair był jedną z bardziej charakterystycznych i zapadających w pamięć postaci z DA. Głos idealnie pasował do charakteru i wyglądu postaci, jak dla mnie przewyższał oryginał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones