Jacek Piekara

8,0
1 ocena scenariuszy
powrót do forum osoby Jacek Piekara

...tym bardziej ze filmografia pusta ale za Mordimera Madderdina 10/10!!!

Evil_Ash

Zgodzę się w 100%.Wszytkie tomy o Inkwizytorze Mordimerze są niepowtarzalne ;)Dlatego daję 1o:)Bo jak narazie żadnej ekranizacji nie było.

użytkownik usunięty
Zarrock

Jacek Piekara jest na filmwebie, ponieważ przez jakiś czas z czołówką polskich aktorów pracował jako reżyser dubbingów.

Czy czytał ktoś jego opowiadania o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża??
Lepsze czy gorsze od Mordimera?, jakieś podobieństwa i czy warto przeczytać?

Myślę, że wszystkie książki Jacka Warto przeczytać. Zarówno te o inkwizytorze jak i opowiadania w "Necrosis" czy oba tomy "Alicji".
Jeśli chodzi o Arivalda, to czytałam jedno opowiadanie w "Feniksie" z 1996 albo 1994 roku i zapowiada się obiecująco.
Moja Przyjaciółka ma "Ani słowa prawdy" i jak uporam się z moimi książkami to pożyczę ;)
Właśnie jestem w trakcie "Rycerza Kielichów".

Evil_Ash

Nie zapominajcie o zbiorze opowiadań "Świat jest pełen chętnych suk" - rewelacja

VojtasB

Najbardziej przypadła mi do gustu planeta masek, dobry materiał na film

Evil_Ash

Ludzie gdyby piekara byl rezyserem cyklu filmow o mordimoerze to by bylo marzenie! Serio przeciez scenariusz ma juz napisane cala seria jest jak scenariusze ktore wystarczy nagrac! ^^
Tylko podstawowy warunek film musialby wyjsc za granice naszego kraju bo w polsce moze nie byc najlepiej postrzegany. Ale serio i tylko tego brakuje.

użytkownik usunięty
Danon666

Zgadzam się. Zawsze z niecierpliwością czekam na nowe części o Mordimerze. Polecam również inne książki Piekary, świetnie się je czyta.

Evil_Ash

Za Mordimera 1/10 a nawet stworzyłbym skalę ujemną.

rafiol

Już niedługo czarne płaszcze ruszą do tańca i będziesz inaczej śpiewał :)

Evil_Ash

Pewnie do tanga ruszą, męskie zakony zawsze wyglądały dla mnie jakoś podejrzanie ;) I nie straszcie mnie, mili moi, tym psychopatą i jego bandą. Stosunkowo najbardziej bałbym się Kostucha, bo strasznie ponoć śmierdzi :P

rafiol

Zawsze mógłbyś wybierać ,między Kostuchem a Bliźniakami :) A to są dopiero miłe chłopaczki :D

Evil_Ash

Za Mordimera 11/10 !!! Właśnie mi się marzy ekranizacja :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones