Jae-hyun Ahn

8,1
398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jae-hyun Ahn
Szybszy

Chyba raczej ona wyszła za fajną dupe:p

klaudia2251

Moze byc :)

klaudia2251

Ona i on to = fajne dupy :)

Mela0203

On mi sie podoba, ma to cos mimo mlodego wieku za to jej uroda totalnie do mnie nie przemawia. Powiedzialabym nawet ze jest jedna z najbrzydszych aktorek ktore graly glowne role w dramach jakie widzialam. A dodam ze teraz sie wyrobila bo za czasow BOF wygladala duzo gorzej. Ale to oczywiscie moja ocena...wiem ze pewnie sa i tacy dla ktorych jest ladniejsza niz Song hye kyo:p (choc ciezko w to uwierzyc)

klaudia2251

Popieram, w BOF była brzydka :/
W pare lat, w Blood zrobiła się nawet ładna :o Chociaz ja podejrzewam operację plastyczną. xDUważam, że nie jest to ładna aktorka. Ale ona ma szczęście, że dorwała Jaehyun'a :D

Szybszy

Ja bym jeszcze dodała ,że fajne mięso z niego ale trochę chude ha ha.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szybszy

Wzięli niestety rozwód.
Ktoś zna powód?

Mela0203

o jezu zostawila go, a wszystko przez internet

Szybszy

az mnie sie plakac chce, taki kwiecisty chlopiec

Szybszy

milo ze watek jest wciaz zywy, moze jak sie znow ozeni, watek znow ruszy z kopyta, a powod, 3 lata , nie ma dzieciaka, kazda kobieta by w koncu stracila cierpliwosc, pozostaje albo in vitro albo dom dziecka A wiesz ona juuz nie jest taka mloda, musi myslec jak to bedzie na starosc, ktora juz pomalu pukaa do dzrzwi

Szybszy

Jak to przez internet?

Szybszy

No młoda nie jest ciekawe kto ją zechce skoro Koreańczycy mają obsesje na punkcie wyglądu a ona super łaska nie jest.
Widziałam ją na you tube była w programie koreańskim z byłym mężem zaprzeczali oni że coś między nimi jest.
Ma ona obsesję na punkcie psów bo pare ich ma. Więc woli może psy zamiast dzieci.

Mela0203

aż mi stanął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones