Jaime Bergman

5,7
89 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaime Bergman

Pusta blond lala

użytkownik usunięty

dla mnie zawsze nia bedzie. niewiem do David w niej widzi... chyba tylko cycki

No cóż, każdy chłopiec bierze to, czego potrzebuje. Widocznie David potrzebuje teraz cycków...więc daj mu się pobawić...

użytkownik usunięty
Jorjan

okejo:-)))
ale ciekawe kiedy sie mu znudzi;/

Rozumiem, że powinien znudzić się szybko?:)))

Nie oglądałam z nią niczego, albo raczej nie zapamiętałam jej (bo w "Angelu" chyba grała). Widziałam ją tylko w wywiadach i nie uszło mojej uwadze jak facet jest w nią zapatrzony - po prostu się zawiesza gdy ona się pojawia. Na pociechę powiem, że to były stare wywiady:) Choć z drugiej strony na nowszych zdjęciach też nie potrafi utrzymać rąk z dala od jej tyłka. Może ona mu dosypuje czegoś do drinków? Sama już nie wiem. 5 lat małżeństwa to w Hollywood cała epoka lodowcowa... :D

Jorjan

poza tym przy Davidzie wygląda jakos tak godniej

http://davidboreanazweb.com/gallery/displayimage.php?album=random&cat=0&pos=-226 6 [davidboreanazweb.com/ga...]

Jorjan

E tam może i pokazuje tylko cycki ale wydaje się sympatyczna

Jorjan

O kurcze, powiedz mi gdzie widziałaś wywiady w których David jest w nia zapatrzony jak w obrazek i się zawiesza... Bo ja widziałam praktycznie wszystkie i nie zauważyłam, żeby się zawieszał;) Wręcz przeciwnie, on najwiecej gada a to ona bardziej jest w niego zapatrzona niz on w nia. Tak samo trzymanie za tyłek, może jedno zdjęcie a tak to na zdjęciach zrobionych przez paparazzi zawsze ida smutni, rzadko nawet się za ręce trzymają.

justi_22

Jak mnie śmieszą ludzie, którzy piszą, że jakaś dziewczyna jest głupia, nie daj Boże argumwentując to "pustą blond lalą". Pewnie ją znasz, co nie? A głupotę byc może mylisz z egoizmem...te zdjęcie z FW jest jakieś niefortunne...

CristineHolly

skąd wiecie, że jest głupia? nie znacie jej. a kolor włosów nie sprawia, że jest głupia.

Jorjan

Odkopuje temat z przed lat ale jak widać pobrali się w 2001 roku i nie znudzili się sobą aż po dziś dzień.

jak zwykle , zazdrosna dziewczynka zakładająca nowy temat pt. "Pusta blond lala " jak zwykle ZAZDROŚĆ ehh kraj schodzi na psy ; / widać to po takich tematach jak twój angel -.- oczywiście głupia ! dlaczego ? bo blond i solara, faajnie,nie znacie jej a już oceniacie tak trzymajcie a kur** napewno daleko zajdziecie . POZDRO !!

Robaczek_12

Aż szkoda klawiatury na tak dogłębne odpisywanie. Z założycielskiego posta widać, że pisała to głupia, zazdrosna, zabujana w Davidzie gówniara.

Patrz, niby taka pusta a już 18 rok im razem leci. Nie ma co oceniać przez pryzmat wyglądu, czy kreowanych przez nią postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones