Jakub Świderski

5,7
824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Świderski

Moje spostrzeżenie

użytkownik usunięty

Ładny, to fakt ale aktor to za wiele powiedziane, a poza tym to nie znam go z innego serialu niż KLAN...beztalencie?, być może chociaż to powinni ocenić profesjonaliści w postaci wykładowców szkoły teatralnej i filmowej...nie mówię, że każdy który pojawia się na tym portalu musi od razu być super aktorem...nie, nie bynajmniej...chłopak jest młody, życie stoi przed nim otworem, wcale nie musi wybrać tej drogi jako swoją życiową ..."wystąpienie w serialu i kilku reklamówkach nie czyni z człowieka aktora".

Tak droga Mądralinska, ale fakt, że chłopak ukończył Szkołę Teatralną, a taką ukończył świadczy , że jest aktorem, niezależnie od tego, czy gra w pełnometrażowych filmach czy serialach. Jeśli już wygłaszasz takie zdania, to podaj mi definicję aktora, czy istnieje taka, która określa co i gdzie musi zagrać żeby mówiono o nim AKTOR ?? Zastanów się nad swoją wypowiedzią.

hahahaha gdzie on ładny xD bawi mnie, że w "na wspólnej" zrobili z niego jakiegoś amanta. nie dość, że szpetny, to jeszcze te miny kota - na puszczy srającego ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones