Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Informacji o tym filmie niewiele, ale widocznie rola będzie dla niego istotna, ponieważ miał nawet
rezygnować z ,,Nieulotnych'' z powodu zdjęć do tego filmu wojennego, ale jak to bywa zdjęcia się
odciągnęły.

jakbjeczmienny

skąd wiesz ze Gierszal ma grac w tym filmie? Nie znalazlem nigdzie takiej informacji

najlepszy89

Tak mówił Jackek Borcuch.

jakbjeczmienny

no to podaj żródlo tej wypowiedzi

najlepszy89

Źródeł raczej brak, bo Jacek wspomniał o tym na konferencji po ,,Nieulotnych'' w kinie Praha ;)

jakbjeczmienny

kiedy wogole rozpoczną sie zdjecia do tego filmu?

najlepszy89

z tego co mi wiadomo, to już po zdjęciach, chyba, że będą coś dokręcać. Premiera miała być w tym roku, ale albo problemy z dystrybucją, albo z kasą, albo po prostu, prace trwają :)

kino_pl

Zdjęcia dopiero trwają .

kino_pl

Mówili w newsach które czytałem w kwietniu że premiera wstępnie jest planowana na 70 rocznicę wybuchu powstania czyli na pewno nie ten rok.

Raczej pewne że nie będzie w tym roku ponieważ dopiero teraz grupy rekonstrukcyjne są prywatnie zapytywane o dostępność statystów zarówno niemieckich jak i powstańczych - to dopiero początek.

użytkownik usunięty
jakbjeczmienny

Utalentowany reżyser i utalentowany aktor. Obaj to młode pokolenie. Zrobili razem dobrą Salę Samobójców, zrobią i dobre Miasto.

nie ma zadnych informacji o tym ze Gierszal bedzie gral w tym filmie

jakbjeczmienny

Też mnie doszły takie słuchy ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones