Jakub Gierszał

8,2
28 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Trudno pisać na temat jego zdolności aktorskich, podczas gdy widziało się go zaledwie w jednym filmie, ale trzeba przyznać, że zapowiada się obiecująco. Oby tak dalej ;)
Jestem bardzo ciekawa kreacji Dominika w "Sali samobójców". Pzdr.

Mariee_de_corps

No ja dokładnie tak samo. Kazik był świetnie, autentycznie wykreowany. Bardzo naturalnie mówił, zachowywał się. Ale możliwe, że on zawsze tak gra. Zobaczymy już wkrótce.

Fudi_

Żadnego jego filmu jeszcze nie widziałam, ale po roli Hamleta w PWST odniosłam podobne wrażenie naturalności i lekkości.

Mariee_de_corps

No właśnie, nie pamiętałam skąd kojarzę jego twarz :) Zwraca uwagę :)

Martine

Hm, tak, student krakowskiej PWST;)
W najbliższym czasie wybieram się na Hamleta, a w WCK fakt nie było go dużo ale mocno zaznaczył się w całym filmie jeśli o moje odczucia chodzi;d
Sala samobójców.. wiążę z nią wielkie nadzieje ale po wysłuchaniu rozmowy z Kubą jestem spokojna. chłopak włożył w postać Dominika duuzo pracy;d

Badly_first

a ja się boję tego filmu. wcisnęli mu łeb do pudełka z pastą do butów i w film o niebezpieczeństwach społeczności internetowych. jakąś nagonką zalatuje. pożyjemy, zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones