Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

W obrazie "Wszystko, co kocham" pokazał się z bardzo dobrej strony. Bez dwóch zdań jego kreacja była najlepsza w całym filmie. Nawet fenomenalny Andrzej Chyra w tym momencie ustępuje mu miejsca - od Jakuba bije niesamowita świeżość, naturalność i autentyczny młodzieńczy bunt. Scena, w której na pytanie "Kto cię tak umalował?" odpowiada "ZOMO" moim zdaniem jest jedną z lepszych. Film widziałam kilka dni temu, ale nadal jestem pod dość dużym wrażeniem - może nie tyle samego obrazu (choc jest bardzo dobry), co właśnie roli Jakuba. Pozostaje nam trzymać kciuki i mieć nadzieję, że jego kariera będzie się rozwijać. Chłopak ma duży talent, oby go nie zmarnował.

morelowa_panna

Zdecydowanie zgadzam się z powyższym. Cieszę się nawet widząc, iż nie ma niczego innego w dorobku.. taki dobry początek niech oznacza tylko coraz lepsze role. Pokładam w nim nadzieję na dobre polskie filmy, bo "Wszystko co kocham" było czymś odświeżającym po polskich martyrologicznych ciągotach, których mam już dość.

morelowa_panna

Chyba trochę jednak przesadziłaś. Porównywać znakomitego i cenionego już Andrzeja Chyrę z jakimś "szczawikiem", który może i całkiem nieźle wypadł w tym nędznym obrazie, ale nie przesadzajmy. Zresztą, co on tam na dobrą sprawę miał do zagrania? Z tego, co udało mi się przeczytać, jest studentem PWST w Krakowie i być może kiedyś rzeczywiście zabłyśnie na ekranie. Na dzień dzisiejszy zabłysnął głównie ładną buźką. Życzę mu sukcesów, bo z całej tej czwórki młodych bohaterów, faktycznie jego postać była najbardziej buntowniczo i zadziornie zagrana.

Kalliope

to ja żeby nie zaśmiecać forum nowym tematem napiszę tutaj, że dobra z niego dupa. ładna buźka, dobrze zagrana rola, zobaczymy jak w sali samobójców wypadnie.

LaraQrcze

Zgadzam się, że z młodych bohaterów zagrał najlepiej i najlepiej wyglądał - prawdziwy panczur z lat '80:) Ale do Chyry jeszcze daleko, zwłaszcza w rewelacyjnej scenie jego rozmowy z synem po śmierci matki...

morelowa_panna

Moim zdaniem był genialny. Choć, nie ma co ukrywać, ładna buzia też robi swoje ;) Miejmy tylko nadzieję, że nie da się wciągnąć w jakąs serialową szmirę.

Aleja78

Zgadzam się. Chociaż serial to ogromna pokusa dla młodych aktorów szukających popularności i tak dalej. Miejmy nadzieję że on jej nie ulegnie. A poza tym, też bardzo mi się podobał jako Kazik, grał naturalnie i przekonująco. Życzę mu udenej kariery bo ma prawdziwy talent, którego w kinie nigdy za wiele. Bardzo chętnie obejrzę go w innych filmach. ;)

patysia55

Tak naprawdę są seriale i seriale. Jeśli zaangażuje się w coś, co ma 50 -100 odcinków, to nie jest źle. Zyska tylko na popularności, która mu się słusznie należy. Zresztą, niektóre z takich seriali są całkiem-całkiem. Gorzej, gdyby przyjął rolę w czymś, co nadawane jest 5 dni w tygodniu przez 5 czy 10 lat.

morelowa_panna

W zasadzie tak, ale faktem jest, że w Polsce dobrze zrobionych seriali jest jak na lekarstwo. Nawet jak coś się dobrze zapowiada, to po 10 odcinkach nie można już na to patrzeć.

Aleja78

w tych włosach i jeansowej kurtce wyglądał przecudnie!!!! do tego ta rola, nono zagrał najlepiej :) przypominał mi troche wokaliste z the drums haha chyba dlatego od razu polubiłam postać którą grał

bloomy_2

Strasznie się wyróżniał spośród innych! Zabłysnął! To ogromna szansa, zważywszy, że film jest nominowany do Oscara :) gratuluję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones