Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Jak w tytule, przy czym nie chodzi mi w żadnym stopniu o jego aparycję, a o warsztat i talent aktorski. Według mnie jest jednym z lepszych aktorów młodego pokolenia.

alekssur

Jest przystojny- to duży plus...a jeżeli chodzi o grę to ciężko mi ocenić- za mało było go w 'WCK' ale mam nadzieje ,że objawi mi swój talent aktorski w 'sali samobójców' . Widziałem trailer i zapowiada się ciekawie

strojny_mariusz

PRZYSTOJNY?! z dupy strony chyba (:

GlaniqGce

z tej również

Przyjmie_role_mima_w_tea

zgadzam się:) i z każdej innej:)

alekssur

Chłopak jest fantastyczny, widziałam jego spektakl dyplomowy w krakowskiej PWST ("Hamlet" w reżyserii Jana Peszka), oczu nie mogłam oderwać, tak niesamowicie silną osobowością mi się wydał. To narazie wszystko, co widziałam w jego wykonaniu, ale przedstawił się z różnych stron, był bardzo wiarygodny, ciężką rolę odgrywał jakby z lekkością, wywarł na mnie ogromne wrażenie.

alekssur

Zgadzam się ze "strojny_mariusz", to że jest przystojny, to duży plus. Według mnie może mu to pomóc w przyszłej karierze. Jak na młodego polskiego, trzeba zaznaczyć, że polskiego, aktora zapowiada się bardzo dobrze. Trzymam za niego kciuki i życzę mu samych sukcesów.

alekssur

Swietnie zagral i byl baardzo seksowny we "wszystko co kocham"

jesuslovessme

Kuba jest bardzo utalentowany i pewny siebie. Taka osoba nie zginie, zawsze da sobie radę, ja jestem spokojna o jego przyszłość w kinie polskim i kto wie może i międzynarodowym.

alekssur

Moim zdaniem Jakub jest wszechstronnie utalentowanym aktorem. Potrafi zagrać z humorem, nonszalancją i arogancją, a w "Sali samobójców" sprawił, że niejednemu widzowi serce zaczynało mocniej bić po czym zamierało. Gdy dziś obejrzałam film, a światła w kinie rozbłysły... nikt nie wstał. Wszyscy zamarli patrząc tępo w napisy końcowe. Ja sama byłam tak roztrzęsiona jak nigdy i przyznaję.. po końcowej scenie zaczęłam płakać i do teraz nie mogę otrząsnąć się z tego co widziałam. Był bardzo wiarygodny i całym sobą wczuł się w rolę. Duży + dla niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones