Jakub Gierszał

8,2
27 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał
użytkownik usunięty
olanka08

O a widzisz, gra sobie w kilku produkcjach, jednak żadna z nich wielkim kinem nie będzie, to i o Gierszale jest cicho.

olanka08

Z TEGO co się orientuje to w teatrze ma chyba swój udział

kingofpeace

warszawskim czy krakowskim?

shimmmy

wydaje mi się,że Warszawskim bo nigdzie nie słyszałam o jego podobojach w Krak

kingofpeace

google milczy też o podbojach w warszawskich teatrach. Damn it :)

shimmmy

Na pewno grał w sztuce 'Miasto snu' warszawskiego Teatru Rozmaitości, ale na razie jej nie grają, w tamtym roku było w repertuarze kilka spektakli ale zostały odwołane. Nie wiem czy w tym roku ją już grali, wystawiana jest raczej dosyć rzadko, może to kwestia tego że spektakl jest naprawdę długi (6 i pół godziny) a może czegoś innego

shimmmy

Będzie czytał Iwaszkiewicza na Krakowskim Przedmieściu jutro w ramach Big Book Festival ;-)

Ale faktycznie jakoś o nim przycichło. Natomiast jego kolega z planu WCK Mateusz Kościukiewicz praktycznie nie schodzi z ekranu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
NEMO_999

NEMO_999 zapewnie wychował się w środowisku w którym ten jest lepszy ten kto bardziej zarzuci drugiego wulgaryzmami. Nie ma znaczenia co masz w głowie, jakie masz pasje, czy coś ciekawego możesz przekazać lub pokazać. Wartość stanowi u niego pławienie się w wulgaryzmach. Myślę, że w realnym życiu ponosi dotkliwe tego konsekwencje.

o_m_e_n_

Trafione w dziesiątkę, zostałem rozpracowany.

użytkownik usunięty
olanka08

http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1165128
Dwa tytuły z 2014 r. z jego udziałem.

olanka08

Dokonuje spustu w majty na treningu judo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones