Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

http://www.stopklatka.pl/artykuly/artykul.asp?wi=89964



Kiedy czasami podnosi oczy znad stołu, jego spojrzenie łapie oczy rozmówcy bez pudła: raz przenikliwe i serio, za chwilę przy okazji zabawnego komentarza czy uwagi łagodnieje, ociepla się w mig. Kuba długo waży słowa, jakby chciał każde z n
ich potrzymać chwilę w ustach, zanim nieodwracalnie wylecą w świat, upewnić się, że będzie odpowiednie. -----> Boże jakie to jest magiczne, dokładnie tak samo ja go widzę, ale wręcz ciężko to opisać. Artysta obrazu, kreacji i fantazyjny twórca tego co jego oczy zobaczą. Wszystko adaptuje ze świata zewnętrznego ale wyszukuje z niego te rzeczy, które są warte uwagi i chłonie je jak gąbka wodę. Prawdziwy człowiek, z prawdziwymi uczuciami, tak ambitny jak najlepsze dzieła światowych pisarzy. I chyba właśnie o to mu chodzi, by ludzie takim go widzieli, a nie zwracali uwagi na jego zewnętrzność w postaci brudnych czy czystych trampek. I to jest właśnie tak piękne, że ja na prawdę, na prawdę tym ludziom, którzy są z nim blisko zazdroszczę, że choć są pewnie i od niego starsi to mogą od niego się uczyć jak być takim człowiekiem jakim jest on i znać go takim jakim jest na codzień, jak dokładnie swym wewnętrznym okiem, a może po prostu sercem jest tym kim chce być i trzyma się tego tak kurczowo, że nikt, ale to nikt nie jest w stanie go od tego oderwać. Idąc przez życie widzi i jest widziany i jestem pewna, że ma w sobie tyle siły by się nie złamać i sam być jak to słońce, jak wpasowany w pewien układ obiekt, bez którego by go nie było, a także sam jest czymś bez czego to my byśmy wyginęli. Tylko nie którzy muszą to odnaleźć i zrozumieć. Choć wiem, że na pewno są tacy, którzy wiedzą o czym mówię.

GirlEdyta

wow, powinnaś zająć się poezją tak to napisałaś ;d Ale wiesz, co do Jakuba, to powinnas podejść do niego z dystansem, to facet, a oni potrafią mieć rozwalające spojrzenie + poczucie humoru i inteligencje, jednak to nie oznacza, że jest jakimś zbawieniem dla ludzkości, to jak to opisałaś to tak jakbyś pisała o chrystusie naszych czasów. Więcej dystansu do facetów i tego jakie wraznie robią samym spojrzeniem, bo biedna będziesz ;)

bleach

Hahah, wiem, trochę przesadziłam. Mówisz że powinnam pisać? ;p W sumie jak teraz to przeczytałam, to się zdzwiłam, że sama to napisałam, pod względem tej całej interpretacji.

GirlEdyta

litości...ja rozumiem, że można mieć idola, ale to już przegięcie...

cottoncandy92

On nie jest moim idolem, na Boga.
Eh, to moja sprawa, nikogo nie obrażam, nie piszę wulgaryzmów, nic Ci tym nie ujmuje. Pisałam co czułam i jak myślę, jakoś nie bardzo obchodzi mnie Twoje zdanie :)

GirlEdyta

Nie jest Twoim idolem? To kim, chyba bożkiem??Takie można odnieść wrażenie czytając Twoje posty, nie tylko w tym temacie. Twój wywód powyżej z jednej strony mnie rozbawił, z drugiej mocno zażenował.
Skoro nie interesuje Cię zdanie innych(zapewne tylko tych, którzy nie zgadzają się z Tobą)to po co zakładasz temat??Zwłaszcza ,że temat o wywiadach z Jakubem już istnieje, a Ty nie potrzebnie zaśmiecasz forum. Bałabym się na jego miejscu takich fanek/wielbicielek.

cottoncandy92

Nie będę z Tobą o tym rozmawiać, dziękuję, że się udzieliłaś, ale tyle w tym temacie. Z góry nie chciałaś mnie wysłuchać, nie próbowałaś zrozumieć mojego wytłumaczenia, więc dlatego też nie chcę kontynuacji tej rozmowy i tego, żebyś pisała cokolwiek tutaj.

GirlEdyta

" nie chcę kontynuacji tej rozmowy i tego, żebyś pisała cokolwiek tutaj"
nie rozśmieszaj mnie, ile Ty masz lat, 5? masz rację koniec tematu, nie ma sensu dalej dyskutować, bo nie ma z kim.pozdrawiam

cottoncandy92

Weź mnie tu nie banuj, dobra? Nie mam 5 lat. I nie będę tego kwestionować, a jak potrafisz tylko wjeżdżać na wiek to dzięki, ale nie.

GirlEdyta

nie chcę się wtrącać, ale muszę to skomentować. "nie chciałaś mnie wysłuchać" - lol? generalnie to w każdym temacie siejesz jakieś tajemnice, gdy ktoś Cię o coś pyta to nie odpowiadasz, bo nie chcesz tego robić publicznie, a potem ktoś Cię nie chce wysłuchiwać? spoko.
a tak baj de łej to ładnie o nim napisałaś i artykuł też fajny. ale to tylko artykuł i tylko aktor.

politka_2

przeczytaj sobie posty koleżanki Cottoncandy. Od razu najechala na mnie, powiedzmy, może złe słowo

Dzięki, wiem, ale mnie taka wena naszła, i samo wyszło. Chyba pisałam o osobie którą po prostu chciałabym poznać, żeby taka w ogóle istaniała, a nie konkretnie o Kubie, tak myśle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones