Jakub Gierszał

8,2
28 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

koniecznie!
i nie udzielaj zbyt wielu wywiadów bo dziennikarze Cię zjedzą!
= nigdy nie myśl że wiesz już dużo a codziennie się ucz czegoś nowego związanego z rola/ filmem
p/s samych dobrych ról życzę
pozdrawiam :D;-)

kivinka

Dzięki tobie moje życie się odmieniło, wiem już, żeby nie udzielać zbyt wielu wywiadów-gdybym tego nie przeczytał to pewnie juz bym udzielił jakiegoś dla Vivy, wystąpiłbym u Wojewodzkiego i byłoby milion artykułów o mnie na pudelku, bo ja jestem taki, że wchodze na filmweb i podobne strony i czytam rady od ludzi i się słucham. Dziękuje jeszcze raz! :) -Jakub Gierszał(nie mów nikomu, że to ja prosze, bo będą do mnie pewnie teraz pisać fanki a musze dbać o prywatność, zobacz co się dzieje ile postów dodanych na moj temat..co ja biedny mam zrobić, masz może jakąś kolejną złotą rade?:()

bleach

ha ha ha 1:0 dla ciebie Kuba :-D

jolucha_2

Nie nabijajcie się z dziewczyny. Chciała dobrze. :-)

Tamit

Chciała dobrze? No cóż, nie musi chwalić się wszystkim swoją głupotą i naiwnością ;D

Tamit

chciala dobrze a wyszło jak zwykle:)

jolucha_2

Z ciekawości "wyfacebookowałam" sobie Jakuba K., owo bożyszcze nastolatek, tam mu dopiero składają miłosne wyznania...;-)

Tamit

Ja też go uwielbiam, choć mam syna niewiele od niego młodszego. Chłopak jest świetny, będzie z niego dobry aktor. Spokojnie może zostać nie tylko bożyszczem nastolatek , ale też i mamusiek :)

Tamit

przez Ciebie z ciekawości zrobiłam to samo:-D co druga umiera z miłości do Dominika ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones