Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Moje drogie, powinnyście spuścić nieco z tonu. Wchodzę co jakiś czas na tę stronę,
ponieważ po obejrzeniu "Wszystko, co kocham" i "Sali samobójców" uważam Jakuba
Gierszała za nadzieję polskiego kina i jestem najzwyczajniej w świecie ciekawa
postępów w jego karierze. Nie będę owijać w bawełnę - oprócz tego, że ma wielki talent
jest też bardzo przystojnym facetem. Zgadzam się z tym w 100%. Ale czytając Wasze
komentarze jestem przerażona. Popadacie w stan, który jest bliski masowej histerii.
Spekulujecie na temat tego czy ma dziewczynę, kilkaset osób wypowiada się też w tym
samym histerycznym tonie pod wątkiem o spotkaniu na rynku w Krakowie etc. Z całym
szacunkiem, ale to zaczyna być chore. Tym bardziej, że mam wrażenie, iż większość z
Was to nastolatki, które podziwiają (a może wręcz wielbią) go nie za to, jakim jest
aktorem, ale za to, jak wygląda. Do tego te portrety psychologiczne, jakie mu kreślicie. Na
kilometr czuć, że połowa z Was marzy i fantazjuje o tym biednym chłopaku.

Przepraszam, nie chcę nikogo obrażać, ale po prostu Wasze zachowanie mnie szokuje.
Szczerze mówiąc, jeszcze trochę i na miejscu tego chłopaka bałabym się wyjść z domu.

I kolejna kwestia: Powtarzam - ja też uważam, że ma talent. Ale, karramba, zagrał
dopiero w czterech filmach. Nie jest jeszcze w pełni ukształtowanym aktorem. Jest
bardzo obiecujący, ale nazywanie go "genialnym" jest grubą przesadą. Genialny, kochaniutkie,
to jest Janusz Gajos.

morelowa_panna

już był taki apel, żeby się dziewczęta opamiętały, ale skończyło się tylko na kliku odpowiedziach , które możesz przeczytać tutaj http://www.filmweb.pl/person/Jakub+Giersza%C5%82-1100397/discussion/Szalone+fank i-1671316 pozdrawiam

morelowa_panna

Niedźwiedzia przysługa : )
Co do Twojej wypowiedzi, to możemy przybić sobie wirtualnego żółwika bo czułam się tak, jakby ktoś wypisał to, co ja myślę.
Pozdrawiam : )

panikociarka

No cóż, ja niestety należę do grona szalonych fanek Kuby i może Was denerwuję - nic na to nie poradzę. Taka już jestem, jednakże postaram się Wam jak najmniej zatruwać życie. :) Jakoś to przeżyjecie.

gierszal_blog_onet_pl

z ciekawością czytam Twojego bloga, żeby wiedzieć co z trawie piszczy, ale do grona "crazyfans" nie należę. Mimo wszystko zawsze musi być ktoś bardziej szalony, kto dostarcza tym mniej szalonym informacji, dzięki ;)

gierszal_blog_onet_pl

a wlasnie co tam ciekawego sie dzis przydazylo ?? czekamy na jakies wiesci z frontu :)

ANTRACYT_

A dzisiaj to tylko chwilę gadałam. : ) Jak coś to napiszę potem wszystko, bo Gierszał zniknął z pola widzenia. Tak, tak, jasne, musi być ktoś bardziej szalony, już ja wiem co Wy sobie o mnie myślicie! ;D Z góry informuję, że jestem baaardzo szalona, jedyne pocieszenie to to, że nie zaliczam się do grona gierszałowskich napaleńców, a przynajmniej tak mi się wydaje. xd

gierszal_blog_onet_pl

Tu nie chodzi o zatruwanie życia, bo jedynymi osobami, którym takowe zatruwać faktycznie możecie jesteście Wy same i ewentualnie Jakub, jeżeli będziecie go 'atakować' w innych polskich miastach ;)

Tak jak mówiłam, nie chcę nikogo urazić ani tym bardziej obrazić, ale coś tu jest nie tak. Szczerze mówiąc kojarzycie mi się lekko z wariackimi fankami Biebera. Nie wiem, po ile macie lat, Wasz wiek mogę obstawiać tylko na podstawie poprawności językowej i zawartości merytorycznej Waszych postów. I tak wydaje mi się, że średnia to jakieś 17. W związku z tym mogę założyć, że jestem od Was o dobrych parę lat starsza i mam na pewne sprawy trochę bardziej zdystansowane spojrzenie. I okej, teoretycznie rzecz ujmując w samej fascynacji znanymi osobami nie ma nic złego. Ale w Waszym przypadku to przyjmuje pewnego rodzaju chory, żeby nie powiedzieć psychotyczny, wymiar. No przepraszam bardzo, ale tak to widzę. Już sobie wyobrażam, co by się tu wyrabiało, gdyby gdzieś ukazały się jego zdjęcia z dziewczyną...

Ale żeby nie było, że jestem taką straszną malkontentką ze skłonnością do hiperbolizacji, powiem, że, odrzucając tę całą otoczkę towarzyszącą Waszym działaniom, to miłe i fajne, że potrafi się zebrać grupa ludzi, którzy potrafią docenić młodych polskich aktorów. Tylko nie świrujcie już ;)

Pozdrawiam.

morelowa_panna

I masz dużo racji, bo rzeczywiście u mnie przerodziło się to w lekką obsesję, oby to przeszło, bo to na ogół utrudnia normalne funkcjonowanie. Nie wiem co sobie o mnie pomyślisz, ale niestety nic na to nie poradzę, pozostaje tylko czekać.

morelowa_panna

Odnoszę podobne wrażenie. Gra Kuby rzuciła mi się w oczy w WCK jakoś bardziej, niż Mateusza Kościukiewicza. Po obejrzeniu Sali Samobójców, w której poradził sobie świetnie, przejrzałam w internecie co tam ludzie o filmie wypisują. Zobaczyłam masę komentarzy mówiących wyłącznie o tym, jaki to Dominik jest piękny i uroczy, więc od tej pory ich nie śledzę, coby się nie denerwować.
Jakub wydaje się być bardzo ciekawym człowiekiem, widać, że ma talent i dobrze poukładane w głowie. Pozostaje życzyć mu jak najlepiej i mieć nadzieję, że będzie doceniany za swoją grę aktorską, a nie tylko wygląd.
Pozdrawiam :)

morelowa_panna

Dobrze mówisz , zgadzam się z Tobą w 100% !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones