Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Szczerze? Jako człowiek wydaje mi się strasznie zarozumiały i pewny siebie. Oczywiście zaraz posypią się komentarze że skąd ja mogę to wiedzieć jak go pewnie na oczy nawet nie widziałam. Po prostu jeżeli widzi się jakiegos aktora, aktorkę, piosenkarza czy kogoś tam jeszcze to albo sie czuje do niego sympatię albo nie. Ja akurat do niego tego absolutnie nie czuję, co nie zmienia faktu że uwazam ze jest najlepszym polskim aktorem młodego pokolenia. Sala samobóców to było mistrzostwo...

majku4

ja mam to samo odczucie, nie wiem czemu ale myśli pewnie że jest playboyem a gorszej paskudy dawno nie widziałam, no i wydaje mi się że uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę - moje odczucia, nic osobistego

majku4

ja uważam inaczej, bo wydaje mi się że jest raczej nieśmiały i chce trochę to zatuszować, widzieliście jakiś wywiad z nim? ale w sumie to nie wiem jak jest teraz bo dawno żadnych wywiadów z nim nie oglądałam

lulu56

dzisiaj jest jakiś teatr tv z nim w roli głównej

lulu56

Ja widziałam i faktycznie wydaje się być bardzo nieśmiały.

TheNaturat_2

po obejrzeniu wywiadów z nim wydaje mi się być raczej takim alienem, w pozytywnym znaczeniu:) Ma swój świat i świadomie nie wchodzi w ten nasz polski "showbiz", jest po prostu wyluzowany. Może i nieśmiały, chociaż wydaje mi się,że doskonale wie, w którym kierunku zmierza. Na pewno nie playboy, wręcz przeciwnie, zdaje się, jakby uznanie go za super interesującego faceta było dla niego nieco kłopotliwe i jakby nie wiedział jak się w takim stanie rzeczy zachować. Zgadzam się, że jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, aktor młodego pokolenia. Bezpretensjonalny, nie rzucający się w oczy, z dystansem do siebie i wyzbyty-mam wrażenie-zalewającej nas z każdej strony chęci ekshibicjonizmu. Co do urody, no cóż, rzecz gustu, mnie tam się podoba :P (choć faktycznie foto na profilu bardzo nietrafione). W roli Kazika-the best.

crispia

Nic dodać, nic ująć :)

crispia

a żebyś wiedziała Kazik the best

crispia

Aaaj dokładnie trafiłaś w sedno. Gierszał już z samych wywiadów daje po sobie poznać, że jest typem cichego i raczej nieśmiałego gościa, outsidera, który żyje we własnym świecie,a do innych podchodzi raczej z dystansem i pewnego rodzaju ostrożnością. Nie próbuje na siłę promować samego siebie, czyli marki Jakub Gierszał. Do showbiznesu się nie pcha. jest raczej na uboczu, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie wiem więc dlaczego autor tego tematu zarzuca mu zarozumiałość. ^^

majku4

mylisz sie i to bardzo. Kuba jest bardzo niesmialy co zreszta widac podczas wywiadów z nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones