Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał
uva

potwierdzam

uva

Spokojnie wygląda na 25, dobrze będzie wyglądać za 5,10, 15 lat, no chyba że się roztyje i rozpije...
Fakt, przystojny i aktorsko niezły. Kiedys takim przystojniachą był Radek Pazura, ale aktorsko był średni. Z drugiej strony wole filmy z Radosławem Pazurą niż z Gierszałem, ale to już nie wina tego ostatniego. Koleś poiwnien urodzić się 20 lat wczesniej i miałby okazję zagrać w lepszym kinie.

uva

A jako Kobieta (hetero) stwierdzam, że nie jest przystojny, ma przeciętna urodę ale za to nie przeciętny talent i za to go lubię :P

dzasta905

A ja jako kobieta ( hetero) stwierdzam, że koleś jest nie tylko bardzo przystojny, ma wyjątkową urodę ale do tego skubaniec wyrasta na jednego z najlepszych polskich aktorów swojego pokolenia...

WhiteDemon

Ja jako kobieta ( hetero) ;P uważam że jest bardzo przystojny. Ma w sobie to coś, tak że lubię na niego patrzeć. A w kwestii gry aktorskiej, myślę że prezentuje naprawdę wysoki poziom i jeśli tylko nie zhańbi się udziałem w programach, których w naszej marnej telewizji jest cała gama, to ma szansę osiągnąć wielki sukces, czego z resztą z całego serca życzę :)

espesa

Ja jako kobieta, nie dziewczynka, uważam, że wygląda jak chłopiec i nie użyłabym do opisania go słowa "przystojny". Może według kogoś mieć ładną buźkę, ale do bycia przystojnym bardzo mu daleko... i obawiam się, że z tym wyglądem chłopczyka nie ma szans, aby stać się przystojnym mężczyzną. Ciekawe, co z niego wyrośnie.

dorota_ewa

Ja dziewczynką nie jestem, ale JG jest ode mnie starszy - niedużo, ale jest i myślę że skoro ma 24 lata to można go już oceniać w kategoriach przystojny - nieprzystojny. Tobie może się nie podobać - wiadomo.
A to jak będzie wyglądał za parę lat i jak potoczy się jego kariera - zobaczymy ;)
Pozdrawiam :)

espesa

Może mam takie wrażenie, dlatego, że ja jestem od niego dużo starsza. On dla mnie w ogóle nie wygląda na mężczyznę, tylko na chłopca. Ma bardzo dziecięcą twarz, nie jest męski, dojrzały... to taki typ po prostu.

dorota_ewa

może tak... np w wporównaniu z takim Christianem Balem to faktycznie wygląda jak chłopiec ;P

dzasta905

to chyba jestes slepa skoro uwazasz ze nie jest przystojny. Przykro mi

najlepszy89

Podobno 'o gustach się nie dyskutuje' , ja nie zwróciłabym uwagi na niego np. idąc ulicą ale to moje subiektywna opinia poza tym to nie jest portal dot. urody aktorów tylko ich pracy pzdr :P

uva

ja muszę przyznać ,że może do najpiękniejszych nie należy chociaż jest przystojny. I mi się bardzo podoba , ma coś w swojej twarzy , oczach ,że bardzo mi się podoba :)

użytkownik usunięty
kingofpeace

Zdecydowanie ma coś w sobie. Poza tym najważniejsze jest to gra w fajnych filmach i nie udaje celebryty.

kingofpeace

Ogladając w kinie "Yumę" nie mogłam się napatrzeć nie tylko na jego delikatne rysy twarzy, ale jeszcze piękne oczy. Chłopak wyglada tak że chwilami oczu nie moge od niego oderwać (ale nie lecę na niego). A co do grania, to mozna się kłócić, ale naprawdę stwarza niesamowite postaci wcielając się w nie w filmach.

uva

Ja jako kobieta (hetero) stwierdzam, że nie jest przystojny, a co do jego gry aktorskiej to nie mam zdania, oglądałam kawałek "Sali samobójców" i sam film jakoś mi się nie spodobał, tym bardziej nie będę oceniała jakiego telantu, ale zamierzam obejrzeć "Nieulotne" może wtedy będę w stanie go ocenić. A co do jego wieku, to też myślałam, że jest młodszy,

uva

Ten facet to piękno zaklęte, pełen świeżości, zmysłowy... I jeszcze ten blond! Młody Redford, choć bardziej eteryczny!
A aktorsko zadziwia, wielka dojrzałość biorąc pod uwagę jego metrykę! Będę mu kibicować!

Mahosia

Ma chłopak charyzmę :)

uva

taki przystojny a ma takie brzydkie zdjęcie na fw :(

uva

Młodo wygląda, masz rację, ale nie powiedziałabym, że jest nieziemsko przystojny, widziałam przystojniejszych ;) Ale to rzecz gustu.

uva

ale pedał^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones