Jakub Gierszał

8,2
28 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Przed chwilą skończyłem oglądać film pt. "Sala Samobójców" i jak widziałem jak ten aktor gra Dominika to się zdziwiłem że mamy takiego dobrego aktora
w naszym kraju.

DestroTNA

zgadzam saię. rewelacyjna rola. Odczuwa się każdą emocję. Przez ponad pół filmu łzy mi leciały.

DestroTNA

Ja jak zobaczyłam ,,Wszystko co Kocham'' w 2010, byłam mieszanego zdania, ale po obejrzeniu ,,Sala Samobójców'' doznałam wielkiego szoku, że polske stać na taki film... W nastepnych swoich filmach ( oglądałam jego wszystkie, od początku kariery ) pokazuje swój dalczy talent teatralny, niestety filmy lipne =/

Monnisia

A propos talentu teatralnego - fantastycznie zagrał w Teatrze Telewizji rolę Zbyszka w "Moralności pani Dulskiej". Genialny aktor, mam nadzieję widzieć go częściej na ekranie! ;)

Rogata5000

W Yumie zagral swietnie :)

bianka226

Jestem zdecydowanie fanką Gierszała, ale jestem też optymistką co do naszych aktorów młodego pokolenia. Właśnie chociaży wspomniana Yuma, tam wszystkie role zostały zagrane świetnie, nic nie zgrzytało. Także, pomijając, że Gierszał się wybija, mamy naprawdę niezłych młodych aktorów :o)

DestroTNA

w Ameryce za taką role mialby pewną nominacje do oscara. Genialna rola

DestroTNA

Mój ulubiony polski aktor. Każdy film z jego udziałem naprawdę jest świetny, oby było ich jak najwięcej !

DestroTNA

Dziwne, że do tej pory wypowiedziały się tu tylko same kobiety. Jak dla mnie 2 filmy które obejrzałem są przereklamowane, po 5 minutach "Nieulotnych" chciałem wyjść z kina (moja dziewczyna również), a w "Sali samobójców" zgrał rozwydrzonego bachora - naprawdę trudna rola ;]

Sajgoniarz

Myślisz że to łatwo zagrać kogoś tak niestabilnego emocjonalnie jeśli prywatnie nie masz tego w swoim charakterze?
Co do Kuby polecam obejrzeć "Wszystko co kocham". Niedługo zdaje się puszczą w TV...Po tym co widziałeś w SS możesz się zdziwić.

WhiteDemon

Miałem okazję grać kilka razy w teatrze i powiem Ci że jestem osobę bardzo spokojną, opanowaną, i którą trudno wyprowadzić z równowagi. Zwykle to moje opanowanie doprowadza ludzi do szału w trudnych sytuacjach. Przyszło mi grać rolę choleryka, którego wszystko wkurzało, któremu twarz miała nabiegać krwią itd. Powiem Ci że nie było to trudne.

Sajgoniarz

Ja wiem czy to taka trudna rola... Może już taki jest i nie musiał grać ;)

Skillet

w każdym filmie pedalson pierwszej wody......straszny chłam......

Sajgoniarz

zgadzam się.....

DestroTNA

dupa nie aktor

jacek_filmweb

Prostactwo i niewychowanie. Proszę się nie wypowiadać publicznie jeśli nie potrafisz się wyrażać.

jacek_filmweb

Pewnie, że dupa, nie jeden pedał by chciał zapiąć.

DestroTNA

Mój ulubiony polski aktor (nie wliczając Dorocińskiego). Obiecujący.

DestroTNA

A którą z jego dwóch min najbardziej lubicie? ;>

DestroTNA

Moim zdaniem zagrał poprawnie, ale za bardzo gejowato.
Poza tym nie wiem jak można w ogóle porównywać go z najlepszymi aktorami polskimi :)
To już żart niskich lotów. Proszę zapoznać się z najlepszymi rolami np:
Daniela Olbrychskiego, Niemczyka czy Cebulskiego.

returner

Rzecz w tym, że potrzeba nam "świeżej krwi", inaczej zostaniem z Pawlickimi, Karolakami, Kotami, Adamczykami itp. itd. Oby Gierszał przetarł szlak dla innych utalentowanych MŁODYCH, a polscy filmowcy zaczęli wreszcie stawiać na mniej znane nazwiska, a skupili się na umiejętnościach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones