Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Myślę, że zagra jeszcze ze dwie pierwszoplanowe role, potem jakieś marniutkie, a od 2015r. będzie zarabiał "grając" w głupawych serialach. I na tym się skończy zachwyt krytyków. Takich Kubusiów to w historii kina było na pęczki. Ave

WolfMessing

Ale nie wszyscy ''Kubusie'' mieli miano shooting star, nie wszyscy mieli takie podejście do zawodu aktora, Kubie zależy na tej pracy a innym na sławie. Jeżeli tego nie wiem to nie powinnaś się wypowiadać, pooglądaj wywiady z nim, a wszystkiego sie dowiesz. I może nie będziesz w ten sposób pisać.

haankaa

dobra, nie ma co się spinać i go aż tak bronić. aktor z niego dobry, ale nie wiadomo czy zycie go nie zmusi do grania w szmatławcach. Kościukiewicz też sie bronił przed serialami i "tancem z ci-pami" a jak wzial slub z Szumowska to zmienił płytę i nagle zaczął myśleć "ekonomicznie".
w kazdym razie tego Kubie nie zycze, bo aktor z niego dobry i moze byc naprawde wybitny jesli bedzie dalej obieral takie sciezki kariery jak teraz.

politka_2

no masz racje

politka_2

Kościukiewicza dziecko w drodze, więc się nie dziwie, że myśli ekonomicznie...
A jeśli chodzi o Kube, to istnieje większe prawdopodobieństwo, że przeprowadzi się do Niemiec do taty i tam będzie karierę rozwijał.

goshia87

wydaje mi się, że jednak zostanie w Polsce z mamą.

haankaa

tez mam taką nadzieję;)
póki co, powstaje nowy film produkcji niemieckiej "Finsterworld" z udziałem Kuby;) http://www.german-films.de/film-archive/browse-archive/?cHash=18e9be99d1f2b33d09 71ebf7e6029edd&film_id=2519&pos=20&query=f&tx_moviedb_pi2[view]=detail&redirect= yes

goshia87

ale może jednak do Niemiec się nie przeprowadzi :))

użytkownik usunięty
WolfMessing

a według mnie on tak sobie nie spocznie, jak Ty myślisz - na laurach. Chłopak jest przystojny i ma inne myślenie niż starsze pokolenie, widać, że ma ambicje, jak dla mnie to jedyny pozytywny i ciekawy aktor w PL z młodego pokolenia, inni są słabo widoczni. Widać w nim potencjał i chęć odkrywania siebie. Myślę, że będą z niego ludzie ;)

WolfMessing

pewnie sie o to modlisz, bo cię skręca z zazdrości jak patrzysz na jego przystojne oblicze hehe! a gość ma talent i póki co go nie marnuje w głupich serialach durnowaciznach typu ciacho i kac wawa! idz na forum Wesołkowskiego siać zamęt, bo Gierszał jest za dobry

milenasy

ten gosc nie ma nic,a jego kreacja w sali samobojcow to niesmaczny zart.
pozdrawiam.

WolfMessing

Wiesz co ja mam tylko nadzieję ,że nic mu nie szczeli i jednak tak nie będzie

WolfMessing

Nie, to znaczy mam nadzieję, że tak nie będzie. Fajnie by było gdyby zrobił karierę, jest naprawdę dobry i młody i chyba mądry chłopak.

HeatherSweet

Nie oglądałem tego filmu, ale denerwują mnie posty ludzi, którzy piszą, że będzie dobrym aktorem po jednym być może udanym filmie. Czas pokaże :)

Pawlovsky

ma już kilka dobrych, warto dodać że to pierwsze, miło że udało mu się tak ładnie zacząć

WolfMessing

Kuba zagra w kolejnym filmie;) "Hiszpanka" Lukasza Barczyka.
http://www.mmpoznan.pl/427512/2012/10/2/wiemy-kto-zagra-w-filmie-o-powstaniu-wie lkopolskim?category=news

WolfMessing

co macie do grania w serialach,ze zawsze wsyztskich aktorów posylacie ze jak aktor gra w serialu to jest na dnia..co wg nie ma byc serialów ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones