Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Znalazłam ciekawy artykuł na stronie spoleczenstwo.newsweek. pt. Antykoncepcja dla polaka, w krótkim artykule wypowiada się też Adela, która jak się okazuje jest nie tylko jego menadżerką ale i partnerką.
Sprawdźcie sobie:
spoleczenstwo newsweek antykoncepcja dla polaka

Wypowiada się za Jakuba Gierszała gdyż jak twierdzi Jakub jest za młody (24?!) żeby komentować takie tematy. Teraz już wszystko jasne odnośnie jego menadżerki i jego, swoją drogą nie uważacie, ze troszkę go ośmieszyła tą wypowiedzią?

kornelia25

Faktycznie trochę poleciała z tym, że jest za młody...idąc tym tropem myślenia, skoro to jest na prawdę jego partnerka, to w takim razie nie powinna z nim być, bo jest od niego starsza i można uznać że go demoralizuje skoro jeszcze takie z niego dziecko, że nie ma prawa wypowiadać swojego własnego zdania w kwesti antykoncepcji...jakiś absurd!!! zrobiła z niego siusiumajtka....na jego miejscu zmieniłabym menedżerkę;)))

Marie_eM

a ja partnerkę :)) :D

Marie_eM

to samo pomyślałam:)) menedżer powinien chyba dbać o wizerunek swojego"podopiecznego", a nie go psuć;);
no i co ta wypowiedź mówi o ich "związku"??rzeczywiście niefortunny komentarz;))

Marie_eM

Akurat dobrze robi, że się wypowiada za niego, bo jaki jest poziom jego wypowiedzi, chyba wszyscy zainteresowani wiedzą. Musi mieć nawet od wypowiedzi menadżerkę.

kornelia25

w ogóle nie powinna się wypowiadać na takie tematy, skoro Kuba pilnuje swojej prywatności i intymności tym bardziej. troszku niefajnie postąpiła:/

użytkownik usunięty
goshia87

A więc temat jego tajemniczej partnerki wyjaśniony:) Pozdrawiam

goshia87

jako menedżerka pokazała totalny brak profesjonalizmu

Marie_eM

a moze powiedziała to specjalnie, zeby utrzeć nosa wszystkim fankom xD

politka_2

no na pewno, skoro przez tyle lat siedziała cicho:P może fanki zalazły jej już pod skórę...:P

kornelia25

No cóż, nie zabłysnęła tu profesjonalizmem więc być może za długo 'menadżerką' i 'partnerką' nie pobędzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones