Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Tak wiem, infantylne pytanie. Ale jestem ciekawa jak myslicie ;P

sombra02

Też się nad tym zastanawiałam ;) . Ale nie mam pojęcia. Równie dobrze może mieć... bo czemu nie? Ale z drugiej strony sądzę, że jak na razie jest zbyt zapracowany, żeby mieć czas na dziewczynę. Ale cóż, różnie bywa ; D

sombra02

Hmm..z tą dziewczyną to w sumie nie wiadomo. Od niego się tego w żaden sposób nie dowiemy bo już każdy się zorientował, że on o swoim życiu prywatnym nie mówi. Co w sumie jest bardzo fajne! Ma w sobie tajemnicę! xD
Ja myślę, że nie ma. Ciągle jak sami wiecie miał nagrania do filmów: Yuma, Milion Dolarów, Sala Samobójców.
Chyba nie ma na to teraz czasu.

GirlEdyta

W sensie, że nie ma dziewczyny *

GirlEdyta

No właśnie myślę tak samo ; ) A z tą tajemniczością to prawda. Właśnie to w nim lubię, że nie jest taki jak typowe aktorzyny, które wywlekają wszystkie swoje sprawy na pierwsze strony gazet.

miss_diana

a wiecie co ja myślę? ja myślę, że on na bank nie ma dziewczyny. ja myślę, że on ma dziewczyny, i pewnie przez jakiś czas tak zostanie

blaha_fw

"że on na bank nie ma dziewczyny. ja myślę, że on ma dziewczyny" chyba coś źle przypadkowo napisałaś ;)

Mi się właśnie też wydaje, że nie ma dziewczyny, ale w sumie nie dlatego, że ma 'dużo na głowie'. Po prostu jak się na niego patrzy sprawia wrażanie wolnego, chociaż... sama nie wiem dlaczego ;D

sombra02

właśnie chodzi o to, że dobrze napisałam:) wczytaj się:)
hahahaha ale co to znacyz, że jak się na niego patrzy to sprawia wrażenie wolnego??? tego znowu ja nie kumam:)

blaha_fw

czasem jak się na człowieka patrzy to się czuje, ze kogoś ma. W jego przypadku tak nie mam... chociaż... to w końcu dobry aktor ;)

ok, wczytałam się. Sorry mój błąd :)

sombra02

http://afterparty.pl/exclusive_artykul,10352.html

sombra02

Myślimy, że nie ma i nie miał.

Takatam_filmweb

Nie wiem jak rozumieć to twoje 'nie miał' ;)
Nie miał w ostatnim czasie, roku, w ogóle.. (?) ;p

sombra02

Miał, czy nie miał - tego się nie dowiemy. Osobiście uważam, że Pan Gierszał miał dziewczynę, świadczy o tym chociażby otwarte mówienie o pierwszym seksie przez Pana G. w wywiadach do WCK, co daje nam do myślenia. Mówi o tym jak dojrzały, prawdziwy facet, poza tym spójrzmy na jego wiek. Jeśli chodzi o chwilę obecną, ciężko określić. Nie jest też na tyle sławny, żeby paparazzi uganiało się za nim, może działać z laską konspiracyjnie. Pewnie już wiele dziewczyn obrócił, w końcu Pan Jakub jest bardzo przystojny. To, że jest zajęty pracą, nie znaczy, że żyje w celibacie, bądź też nie ma dziewczyny. Rzeczywiście sprawia wrażenie wolnego, ale mogą to być tylko pozory.

msslouu

Okej, okej już rozwijam te moje dyrdymały. Nie, nie wydaje mi się żeby nigdy się z nikim nie spotykał, chodzi mi tutaj o związek długoterminowy. Jak się doskonale domyślasz z TAKIM wyglądem czasem może być właśnie trudniej znaleźć kogoś fajnego i wartościowego, a Kuba raczej nie przypomina osoby która pcha się byle gdzie. Jeśli chroni swojej prywatności, jest ostrożny i selektywny w tym temacie to wydaje mi się, że to się też przekłada na inne sprawy.

Takatam_filmweb

hahaha... wiecie co - to jest najsmieszniejszy temat ever. juz dawno sie tak nie usmialam czytajac posty na fw.... smieszny w pozytywnym tego slowa znaczeniu. reasumujac: humor mi sie poprawil - ten watek jest lepszy niz kabaretowy klub dwojki :)))))

ANTRACYT_

Wyobraźcie sobie go z taką dziewczyną w normalnym życiu:
http://lh3.ggpht.com/_sE6TTqDNJDU/SpRSVBu-BAI/AAAAAAAAorQ/kTE3KZ2fGck/IMG_1950.J PG
Ale tylko wyobraźcie! ;D

wiedzma91

Dobrze... tylko w jakim celu? Dziewczyna niebrzydka, tylko kiepsko ubrana - widocznie na potrzeby roli.

użytkownik usunięty
ObsidianButterfly

"Dziewczyna niebrzydka, tylko kiepsko ubrana" w końcu gra dziewczynę nie do końca sprawnego umysłowo Pawełka . Kuba wygląda tu trochę żałośnie, kapitalna fota :D
Antracyt racja, racja, ale ja się boję gdzie zmierza ta dyskusja...

ObsidianButterfly

Kiepsko ubrana to delikatne określenie..co do tematu czemu by nie miał mieć dziewczyny..?

msslouu

Miał, czy nie miał - tego się nie dowiemy. Osobiście uważam, że Pan Gierszał miał dziewczynę, świadczy o tym chociażby otwarte mówienie o pierwszym seksie przez Pana G. w wywiadach do WCK, co daje nam do myślenia. Mówi o tym jak dojrzały, prawdziwy facet, poza tym spójrzmy na jego wiek. Jeśli chodzi o chwilę obecną, ciężko określić. Nie jest też na tyle sławny, żeby paparazzi uganiało się za nim, może działać z laską konspiracyjnie. Pewnie już wiele dziewczyn obrócił, w końcu Pan Jakub jest bardzo przystojny. To, że jest zajęty pracą, nie znaczy, że żyje w celibacie, bądź też nie ma dziewczyny. Rzeczywiście sprawia wrażenie wolnego, ale mogą to być tylko pozory.



mam pytanie... gdzie można zobaczyć ten wywiad z Gierszałem do WCK ?? możesz podać jakis adres, link ?? :)

czarnulka123454

wywiad z Kubą: http://film.onet.pl/wideo/wszystko-co-kocham-nowe-twarze-w-polskim-filmie,602429 5,7,klip.html# (2:55) :)))

goshia87

O matulo. Właśnie przewertowałam sobie wszystkie tematy dyskusyjne. Zaczęło się od: Masz genialny warsztat! Wszechstronny aktor. Młody geniusz. O nadziejo polskiego kina! a skończyło na: Ładna pupa. Przekułeś brew? Przefarbuj włosy! Masz dziewczynę? :) No ale co zrobić? Chłopak się podoba (oj podoba) to i różnorodności tematycznej przybywa.

msslouu

czarnulka123454 !
to jest nadinterpretacja !!! cytuję Twoją wypowiedź : Osobiście uważam, że Pan Gierszał miał dziewczynę, świadczy o tym chociażby otwarte mówienie o pierwszym seksie przez Pana G. w wywiadach do WCK, co daje nam do myślenia. Mówi o tym jak dojrzały, prawdziwy facet. "

Przecież on tam zdradza fabułę filmu WCK ! on pierwszych miłościach, pierwszym alkoholu, pierwszym seksie pierwszym buncie . Przecież to fabuła filmu a nie osobiste doświadczenia.

a co jak ktoś nie uprawiał seksu to ma nie wiem mówić o tym i sie czerwienić ?
też pierwszy raz mam jeszcze przed sobą i także otwarcie rozmawiam o seksie z innymi ludźmi , a fabyłe filmu w którymś ktoś sie z kimś przespał opowiadam tak jakby jedli tam śniadanie. zwykłe codzienne sprawy .
Po co snuć aż takie wnioski.
To co jak opowiada że Dominik sie ciął to sam też to robi ?
Weźcie ludzie nie dopatrujcie sie czegoś tam gdzie tego czegoś nie ma !!!

Allicja888

Kuba mówi w jednym z wywiadów, że jego debiut w WCK zawsze będzie pewnym odniesieniem, czymś nowym, co na zawsze zapamięta, tak jak pierwszy raz z dziewczyną.
Myślę, że to normalny chłopak, nie lansiarz czy podrywacz i pewnie ciężko mu znaleźć podobną do siebie kobietę, a poza tym teraz jest pewnie skupiony na filmach i zbieraniu doświadczenia aktorskiego, a nie na szukaniu dziewczyny.

msslouu

Gdzie mówił o pierwszym seksie??
Daj jakiś link??
Jest taki filmik czy to było w telewizji?

wiki11

Sorry głupia jestem beznadziejne pytanie wyszłam na psychofankę którą nie jestem :( ŻAŁUJĘ TEGO KOMENTARZA :(:(

sombra02

ahaha...śmieszy mnie to strasznie. Niby kazdą to ciekawi,ale żadna nie chce wyjść na dziką fanke Gierszała, i nie pyta o takie bzdety ;D
Nie wiem co mam myslec o tym,czy on teraz z kimś jest. Moze faktycznie jest tak,jak ktos napisał wcześniej,ze Jakub jest z kimś ale tak po cichu. Przypomina mi sie tylko jeden odcinek Kuby Wojewódzkiego,w którym była Frycz i mówila, ze Kuba nie ma dziewczyny,dlatego zawsze u niego straszny bałagan jest ;D
Pamietam tez jak Jakub mówil w jednym z wywiadów ' tego sie nie zapomina...to jak pierwszy raz z dziewczyną' także uważam,ze o jego zdolności łóżkowe nie mamy się co martwić :D

sombra02

Jeśli zobaczylibyście spektakl dyplomowy Peszka z krakowskiej PWST, w którym Gierszał grał Hamleta, nie mielibyście wątpliwości ;o)

serg

Wątpliwości w jakim kierunku?:> rozwiń proszę swoją myśl, bo ciekawi mnie ten spektakl i to co z nim związane:)

użytkownik usunięty
serg

No nie, kolejna osoba, która mówi o spektaklu i roztacza wokół niego aurę tajemniczości.
Jak narazie poprzedni blefowali i nie byli w stanie nic na temat sztuki powiedzieć, może się ktoś zlituje.

Alicja póki co repertuaru na maj ciągle brak ale trzymam rękę na pulsie i obiecuję, że jak tylko będą bilety w sprzedaży to normalnie żebym miała zamach zrobić na pwst to wydrę:) ja tego nie rozumiem jak oni mogą tak robić, cóż za niefrasobliwość:/ tak sobie pogrywać z biednymi fankami, swoją drogą obstawiam, że na najbliższych przedstawieniach 95% publiczności będą stanowiły kobiety i każdemu wyjściu Kuby na scenę będą towarzyszyły przeciągłe ohhhhhhhhy i aaaaaaaaahy:) ja tylko mam nadzieję, że jeśli mi się uda wbić to będę w stanie myśleć na tyle trzeźwo, żeby w ogóle pamiętać czy mi się jego gra podobała czy już wystarczyło tylko, że on to on:)

użytkownik usunięty
blaha_fw

Ja mam do Kraka 10h pociągiem, nikogo tam nie znam, ale mogę sobie zrobić małą samotną wycieczkę, więc będę Ci wdzięczna za wszelkie info. :)

blaha_fw

dołączam się do Miss Alicji. Blaha,jak sie czegos dowiesz, koniecznie daj znać! Co prawda, Wrocław za blisko Krakowa TEŻ nie jest, ale jakos sobie poradze. Wszystko,zeby zobaczyc ten spektakl. Myślę, ze jak Kuba skończy zdjecia do Yumy to zajmie się występowaniem na deskach teatru ;D

blaha_fw

ja też się podpisuję pod tymi postami, jeżeli będziesz miała jakiekolwiek info. o spektaklu to napisz :))
aha tak wgl. to wybiera się ktoś 15/16 kwietnia ??

madelaine_18

mam nadzieję,ze ktoś się wybierze i opowie spragnionym informacji forumowiczkom ;D

nomercy1410

spoko spoko co się dowiem to od razu się podzielę:) tu macie linka do repertuaru jak jesteście zainteresowane http://www.pwst.krakow.pl/index.php?strona=6&lp=1

blaha_fw

co do tej dziewczyny, to z siostrą chyba by tak nie chodził xd
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.talenty.pl/zdjecia/13726_jakub_gie rsza%C5%82_jak_james_dean.jpg&imgrefurl=http://www.talenty.pl/index.php%3Fstr%3D pra%26ka%3D1&usg=__4zOI_ztY89ZSqnjG29CbDiAPMOM=&h=321&w=400&sz=46&hl=pl&start=34 &zoom=1&tbnid=RDw6znd6GxwTlM:&tbnh=118&tbnw=148&ei=fYSoTcSlNo72sgaEnoSPCA&prev=/ search%3Fq%3Djakub%2Bgierszal%2Bkrak%25C3%25B3w%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26cli ent%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26biw%3D8 00%26bih%3D410%26tbm%3Disch0%2C1254&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=409&oei=c4SoTdf6F8PP sgbG_a2fBw&page=5&ndsp=8&ved=1t:429,r:5,s:34&tx=68&ty=61&biw=800&bih=410

filmoffka

to jest zdjęcie z planu filmowego.
http://1.fwcdn.pl/po/57/88/535788/7366195.3.jpg?l=1301313565000

sombra02

wczoraj miałam okazję zobaczyć K. Gierszała "Hamlecie" i jestem pod wrażeniem :) Spektakl spodobał mi się strasznie, strasznie :)) Nie powiem, że patrząc na Kubę przechodziły mnie ciarki, tym bardziej, ze w jednej scenie stał blisko widowni i patrzył się każdemu po kolei prosto w oczy.. :D

niemamczasu

w "Hamlecie"* :)

niemamczasu

Tylko pozazdrościć:):) rozumiem,że wypadł świetnie?;D

noname22

oczywiście! ;D tym bardziej, że zachowanie Hamleta przypominało zachowanie Dominika z "sali samobójców" i naprawdę fajnie się to oglądało :))

niemamczasu

szczęściara! :))
kiedy kupowałaś bilety na ,,Hamleta''?

madelaine_18

płaciłam przelewem pod koniec marca, bo mozna było do 31.03, a niestety odebrać biletów nie mogłam, bo mieszkam za daleko :)

niemamczasu

a czy innych studentów Pani nie widziała? Bo jak na moje oko, Pan Jakub nie był sam na scenie! I nie przypominam sobie, żeby patrzył każdemu prosto w oczy! Kłamie Pani albo wyolbrzymia!

jaga_biszkopt

widocznie wyolbrzymiam.. -,- na scenie byli inni studenci, ale skoro jest to forum J.K. napisałam tutaj akurat o nim.. takie to straszne?! na widowni była również dziewczyna, która miała taki sam sweterek jaki miał na sobie Kuba, gdy grał rolę OZYRYKA :)
dalej mi nie wierzysz, że byłam?

niemamczasu

Zgadzam się,z całym szacunkiem ale kogo na forum J. Gierszała interesują inni studenci grający w tym spektaklu?:P

noname22

widocznie zaraz wyjdę na mega fankę, która po prostu z całego filmu oraz spektaklu nie wywnioskowała nic oprócz tego, że grał Kuba Gierszał.. noż trudno, nic nie poradzę :))

niemamczasu

a no pewnie, kogo to obchodzi!! a tłumaczy się tylko winny...

jaga_biszkopt

jak to milo ze polska mlodziez potrafi tak kulturalnie dyskutowac bez rzucania wzajemnych oskarzen <sarkazm> :P naparwde dziewczyny to ze macie pms nie znaczy ze progrsteron ma powinien sie z forum litrami wylewac :))).

niemamczasu fajnie ze podzielilas sie ogolnymi wrazeniami ze spektaklu... jesli ktos jeszcze byl to niech o swoich opowie, puki co to na zywo malo kto to zabaczy wiec fajnie przynajmniej posluchac.

pozdr
a,

sombra02

Drogie forumowiczki z Wrocławia i okolic. W czerwcu , na deskach Teatru Polskiego bedzie spotkanie z J.Komasą i J.Gierszałem. Wczoraj wpadłam na repertuar więc dzielę się informacjami ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones