Jakub Gierszał

8,2
27 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Według tego, co jest napisane na oficjalnej stronie niemieckiej serii "Najpiękniejsze Baśnie Braci
Grimm", ma zagrać jedną z głównych postaci w jednej z baśni, które pojawią się w grudniu albo w
styczniu.

salamandria11

"Der Teufel mit den drei goldenen Haaren" w tym odcinku wystąpił. Można obejrzeć na stronie ARD :)

salamandria11

A ja cały czas zachodziłam w głowę, z planu jakiego filmu pochodzą zdjęcia, na które się kiedyś natknęłam :-) Salamandria11, dziękuję za rozwiązanie mojej zagwozdki! :-D

Dzięki Tobie znalazałam nawet fragment ekranizacji właśnie tej baśni, w której zagrał Kuba :-)
http://www.youtube.com/watch?v=y1EEB81u2QI

Kuba, jeżeli to czytasz, to wiedz, że rozpiera mnie duma (na pewno nie tylko mnie!) i cieszę się, że tak świetnie dajesz sobie radę za granicą!

"Finsterworld", "The Fold" oraz "Diabeł i jego trzy złote włosy" - tak bardzo chciałabym to wszystko obejrzeć!
(bells23, dzięki za info o ARD) :-)

Jesteś niepowtarzalny (jako aktor i jako człowiek) i pielęgnuj to w sobie! ;-)

Nie mogę się już doczekać premiery "Hiszpanki" :-) "Performer" też zapowiada się obiecująco!

salamandria11

a ten film będzie na tv puls już jutro 1.02... chodzi mi oczywiście o baśń " diabeł z trzema złotymi włosami"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones