Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Gierszał to bez wątpienia jeden z najlepszych, filmowych aktorów młodego pokolenia. W 'sali samobójców' zagrał bardzo dobrze, w 'wck' stworzył najciekawszą postać, ale to co zrobił w 'yumie' po prostu mnie powaliło. Wiedziałam, że mnie nie zawiedzie, ale nie podejrzewałam, że gościu odwali taki kawał dobrej roboty. Każdy jego gest, każdy wyraz twarzy był idealnie zagrany, tak świetnie odegranej roli w polskim kinie nie było dawno. Wszystko, od początku do końca zrobione zostało przez niego bezbłędnie. To, że Kuba jest rewelacyjny nie podlega dyskusji i tylko ktoś ślepy, albo jakiś koleś zazdrosny o urodę Gierszała mógłby powiedzieć, że jest on słabym aktorem. Gierszał= udana rola, udany film- to oczywistość.
Jakby tego było mało facet jest do tego zajebiście atrakcyjny. Kiedy w 'yumie' w scenie kiedy razem z Majką siedza w nowym aucie Zygi i on mówi do niej "jedź ze mną" normalnie pociemniało mi przed oczami z wrażenia i gorąca. Trzeba przyznać, że ładunek seksualny ma w sobie olbrzymi i jeszcze do tego ta jego słowiańska uroda...
Oj Kubuś graj jak najwięcej, by me oczy mogły się nasycić twoim talentem i wyglądem (a to nie będzie łatwe).

PS. Ktoś wie czy Gierszał grywa w teatrze? Jeśli tak to jakie spektakle są godne polecenia? Co prawda w tv leciała 'm.p. dulskiej' (w roli Zbyszka- sam seks, zresztą podobnie jak w roli Zygi :D) ale to nie to samo co zobaczenie świetnego aktora na żywo.

return_lux

Dziewczyno, wyjęłaś mi to z ust!!! ;-) ;-) ;-) Podpisuję się pod tym, co napisałaś w 100% :-)
"Yuma" to mój ulubiony film, w którym zagrał Kuba ;-) Zresztą w każdej roli jest naprawdę przekonujący, zupełnie inny i ogląda się go z wypiekami na twarzy!!

PS Tak, Kuba gra w Teatrze Rozmaitości (TR Warszawa) w spektaklu "Miasto snu" w reżyserii Krystiana Lupy ;-) Na razie nie ma tego przedstawienia w ich aktualnym repertuarze, ale liczę na to, że w wakacje je wznowią :-D

Julia

Kurczę Wa-wa to nie moje tereny, raczek Kraków :D Ale dla Kuby i do Warszawy mogłabym się wybrać :D

użytkownik usunięty
return_lux

Szkoda jedynie, że za dziewczynę ma pasztet.

co ty?? nie wiedziałam, ze ma dziewczynę, która to?

return_lux

jeżeli wierzyć plotkarskim portalom, to jest w związku ze swoją menadżer
http://afterparty. pl/exclusive_artykul,10890.html
ale kto tam wie jak jest naprawdę ;)

return_lux

Chyba se jaja robisz... teraz widzę jaki dziewczyny mają gust...

sceptyk

heh nie, mi się bardzo ale to bardzo nie podoba

raczej siksy mają taki gust :(

galadriela

Chwała niebiosom, że są normalne kobiety na tej planecie :)

galadriela

Jakos dawno siksa nie jestem... A jacy aktorzy podobaja sie tb? Moze dowiemy sie jacy faceci podobaja sie "prawdziwym kobietom"..

sceptyk

Troszke bez sensu mowisz. Co do tego ma gust? Wlasciwie to kto dzisiaj ma jasno okreslony gust? Na pewno nie ja. W rownym stopniu co Kuba podoba mi sie Andy Samberg, ktory jest zupelnym jego przeciwienstwem jesli chodzi o typ urody, zachowanie. Myslisz ze jak podoba mi sie Gierszal ktory najwyrazniej jest twoim przeciwienstem i dlatego ci nie pasi, to mam zryty gust i ty bys mi sie np nie spodobal ale kto wie. Normalni ludzie nie kieruja sie kolorem wlosow, wzrostem, rzezba czy biustem tylko "tym czyms". Mimika, ruchy, spojrzenia Gierszala, jego glos i sposb bycia niesamowicie mnie ujmuja. Mnie nie kreca idealni faceci. Taki Depp jest perfekcyjny, niczego mu nie mozna odmowic ale ja potrafilabym tylko podziwiac jego piekno, on mnie po prostu nie kreci. Wiem, bo kiedys mialam faceta, ktory byl nawet podobny do Deppa. Albo taki Channing Tatum. Poza klata ten facet nie ma wg mnie w sobie nic, jest aseksualny mimo tego kaloryfera. Moja opinia na temat Gierszala jest jak bajbardziej na miejscu. Ma w sobie ten magnez, ktory posiada nieiwelu facetow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones