Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Czy ktoś z was widział ten film, jak wam się podobał? Właściwie to, jestem zainteresowana obejrzeniem tego filmu ze względu na Jakuba Gierszała, ponieważ lubię tego aktora. Ale nie jestem do końca przekonana ;)

hihihincomprehensible

Film warto obejrzeć ze względu na reżyserski pomysł ( co z winą bez kary?), piękne zdjęcia, kapitalna muzykę, emocjonalność i dramaturgię, ale napewno nie ze względu na Gierszała, niestety.

kino_pl

No tak ogólnie ten film mnie zainteresował po zapoznaniu się z opisem i zwiastunem, ale chciałam także zobaczyć Gierszała w tej roli ;)
Nie ze względu na niego tak.. czyli jego rola nie zachwyca w tym filmie ?

hihihincomprehensible

Zdecydowanie nie zachwyca, tzn. moim zdaniem stać go na więcej. Gdyby tak zagrał ktoś bez doświadczenia, lub jakieś beztalencie z I roku PWST lub AT, który dostał się tam ze względu na główne kryterium w dzisiejszych szkołach teatralnych ( aktor = gadająca głowa), pewnie byłabym zadowolona tejże roli. Tak czy siak, film warty oglądania, ale nie w dużym towarzystwie przyjaciół, i przy piwie, bo to dzieło dla wrażliwców, dość subtelne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones