Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Jestem w prawdziwym szoku, że próbuje się go kreować na jakąś wielką nadzieję
polskiego aktorstwa. Już po sali samobójców miałem bardzo dużo wątpliwości co do niego
i bardzo ograniczonego warsztatu, ale pomyślałem, że skoro tyle osób się zachwyca,
pewnie moje spojrzenie jest zniekształcone przez antypatię, którą budził we mnie główny
bohater.
Kiedy jednak zobaczyłem Yumę i okazało się, że jedyną poważną różnicą w obu rolach jest
kolor włosów, byłem mocno zażenowany, bo obaj bohaterowie raczej wiele wspólnego nie
mają. Mega słaba praca głosem i trzy tanie miny na krzyż to wszystko co na razie pokazał. W
Stanach z takim aktorstwem załapałby się co najwyżej na piątoplanową rolę w jakimś
serialu. A żeby nie było, że mam jakiś wstręt do polskich aktorów czy kina, dodam tylko, że
dla mnie np. Kościukiewicz jest świetny, a między oboma panami (dokonuję porównania,
bo obaj grają ostatnio najgłośniejsze role przeznaczone dla
nastolatków/dwudziestoparolatków) jest prawdziwa przepaść.

kamilcis

Nie zgodzę się, nie jestem jakaś fanką Gierszała czy Kościukiewicza. Co prawda w Yumie też mnie osobiście G. nie przekonał bo jakoś jego delikatna uroda ni jak się ma co cwanego złodziejaszka co nie oznacza, że jest on aktorem jednej miny. W Polsce też nie ma jakiś za*iebistych szkół jak w USA więc porównywanie aktorów Polskich a Amerykańskich jest nieporozumieniem.
Masz prawo do własnego zdania i wyrażania go ale chyba po prostu wkurzają Cie wpisy od głupich i tępych 16nastek, które podniecają się przeciętnej jakby nie patrzeć urody chłopaka. Bo co do jego taletu aktorskiego nie mam wątpliwości. Tyle w temacie

dzasta905

Urody mężczyzn nie komentuje, bo się na niej za bardzo nie wyznaję :), a wpisy na ten temat zupełnie mi nie przeszkadzają. Sam daję wysokie oceny aktorkom wielokrotnie nie za ich talent tylko za to, że są piękne, a filmom nie dlatego, że są wybitne, ale dlatego, że w swojej kategorii są czymś ciekawym albo z jakiegoś powodu mam do nich słabość.
Właśnie co do jego talentu aktorskiego mam bardzo poważne wątpliwości, właściwie go nie widzę. A w Yumie rzeczywiście wyglądał młodziej niż reszta bohaterów. Mnie i tak najbardziej uderzał jednak jego brak charyzmy - po prostu nie dało się go sobie wyobrazić jako przywódcę jakiejkolwiek grupy, nawet grupy gości okradających sklepy.

kamilcis

Kuba może nie jest aktorem na miarę Stuhra, ale on dopiero zaczyna swoją przygodę z filmem. Chłopak ma jeszcze trochę pracy przed sobą, jednak nie znaczy to, że jest słaby. Z każdym kolejnym filmem będzie nabierał większej wprawy. Ciężko jest kogoś ocenić zaledwie po 2-3 filmach. Poczekamy zobaczymy.

kamilcis

zobaczymy jak sobie poradzi w trzech filmach, które pojawią się w 2013, czyli "Nieulotne", "The Fold" i "Performer". Myśle, że się wyszlifuje;)

goshia87

Trzymam kciuki, nie jest tak, że mam cokolwiek przeciwko niemu jako osobie, po prostu z utęsknieniem czekam aż pojawi się jakiś młody polski aktor, który rzeczywiście robi duże wrażenie, nawet nieoszlifowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones