Jakub Gierszał

8,2
28 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Nie wiem czy to dobrze ale podobny jest:)

lema89

Właśnie tu weszłam, żeby napisać to samo. Też dostrzegłam to podobieństwo, bo skojarzył mi się z młodym Leonardo z filmów "Przetrwać w Nowym Jorku" czy "Pokój Marvina". Jakub Gierszał to dla mnie świetny, młody aktor. Mam nadzieję, że odniesie sukces. Życzę mu tego.

martap_dsa

Bez względu na to, czy takowe podobieństwo występuje, czy nie, osobiście strasznie denerwują mnie tego typu porównania. "Polski XXX" - i to nie ze względu na talent, sposób grania czy ekspresję, ale ze względu na wygląd. Nie potrafię tego zrozumieć. Nie umniejszajcie pozycji naszych rodzimych gwiazd przez porównania do tych zza oceanu - nawet najlepszych. Tym bardziej teraz, kiedy "polską Angeliną Jolie" tytułuje się jakąś byle modeleczkę z napompowanymi ustami.

lema89

Podobny :) Spokojnie, do tego typu stwierdzeń trzeba podchodzić z dystansem^

lema89

ejj to samo sobie pomyslam ogladajac WCK konkretnie do mlodego Leonardo DiCaprio:)) np. z czasów "Przetrwac w Nowym Jorku" i "całkowitego zaćmienia". Fajny chłopak ;)) hehe ale wlasnie nie mowmy "polski ktostam'' bo po polskiej "angelinie" (pfffff) to jakos sie zle kojarzy.... Jest podobny :):)

lema89

Jakub jest super na swój sposób ale podobieństwo rzeczywiście ja również dostrzegłam :P

lema89

ja też widzę w nim DiCaprio ;)

lema89

Bardziej mi przypomina http://www.filmweb.pl/person/Michael+Pitt-40183 ;)

Niv_

Też mnie wkurzają takie porównania typu "polski XX"
I jestem zdania, że bardziej podobny do kolesia z linka Niv_
Do Leonarda to mu jak stąd do nieba.
A do Michaela Pitta podobny szczególnie na tym zdjęciu:
http://1.fwcdn.pl/ph/85/93/608593/205760.1.jpg

EM_DE_KE_AS

a jak dla mnie to jakub gierszał najbardziej jest podobny do samego siebie !!!

Allicja888

Dokładnie:)

Niv_

Zgadzam się, też właśnie z nim mi się skojarzył.

lema89

Mi się kojarzy z Leo, tylko przez to całe zamieszanie jakie się dzieje wokół jego osoby po premierze "Sali.." Takie szaleństwo jak po premierze titanica, tylko na dużo mniejszą skalę. Mam nadzieję, że nie zepsuje mu to opinii bo całkiem nieźle się zapowiada ;)

kathi

Żaden z niego Leonardo :P

dark_angel_1989

Ja tez nie widze podobieństwa. Na początku tak na pierwszy rzut oka przypominał mi Chase'a z Dr House'a

lema89

Dla mnie bardziej podobny jest do Zdziśka Sztachety a do DiCaprio to może podobny od tyłu jak obaj zdejmą gacie i się wypną.

lema89

raczej podobny do nieżyjącego snookerzysty Paula Huntera
http://i1216.photobucket.com/albums/dd380/kaja84/hunter.jpg

kaja84

do tego już szybciej

lema89

Az chcialoby sie zglosic naduzycie...

lema89

moze fizycznie,natomiast talentem dzieli ich przepasc kotrej nie jest w stanie przezwyciezyc,leo to aktor wybitny.

lema89

Mi tam się na na paru zdjęciach skojarzył z młodym Kieferem... X_x" takie "zaćpane" spojrzenie miał - niemal jak na jednym z dawnych zdjęć Sutherland'a... x]P

lema89

Nie no chyba trochę bardziej gejowsko wygląda. Leo potrafi wyglądać jak facet jak chce, a ten zawsze jak homoś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones