Jakub Gierszał

8,2
27 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał
MilleyCyrus

Od 15,i odradzam osobom poniżej 15 iść na ten film.
Do tego trzeba dojrzeć.

VampireLady

Trzeba przyznać, że nawet niektóre osoby powyżej 15 roku życia też nie potrafiły się na nim zachować niestety... (bez obrazy)

synthia

Ja mam mniej niż 13zrozumiałem film

transformers567_fw

Sry mniej niż 15*

transformers567_fw

Bardzo pilnują wieku w kinach, więc radzę osobom poniżej 15 nawet się nie napalać. Ja musiałam wybłagać kasjerkę żeby nam sprzedałą bilety bo ja już mam skończone 15 a moje koleżanki za kilka miesięcy i nie chciała wpuścić. Ale rzeczywiście do tego filmu trzeba dojrzeć.

douceur

U mnie niestety nie pilnowali... Koło mnie i mojej kumpeli siedziały 3 dziewczyny w wieku hot 13 i przez cały film rżały z własnych, nieśmiesznych komentarzy... To było żałosne i bardzo drażniące przy okazji.. Np moment kiedy Sylwia biegnie pod koniec.. i jakże błyskotliwy komentarz "patrz! zapomniała jak się chodzi!" po czym salwa śmiechu trwająca do napisów..;/

użytkownik usunięty
shinnigami

Ja popełniłam kolejny błąd idąc na to z klasą.. mieliśmy darmowe bilety za nagrodę, więc szkoda byłoby nie pójść. Ale po prostu żal mi niektórych ludzi.. mają sprany mózg polskimi komediami i dlatego nie potrafią docenić takich filmów.

shinnigami

oo kurde biedna xDD ja tez osobiście nie byłabym w stanie siedzieć koło pokemonów w kinie bardzo współczuje i trochę się obawiam bo nie miałam na weekendzie czasu i wybieram się jutro albo pojutrze na ""Sale..." z moją 20 na karku o wiek nie muszę się martwic ale znając życie to u mnie będą wpuszczać 13 na pewno i będą mi rechotać za plecami;/.... A kino z klasa to maskara pamiętam jak kiedyś byłam z klasą na starej dobrej ''Troi" ... chłopcy każde gołe udo przeżywali jak orgazm ..nie było łatwo....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones