Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał
Marik1234

Słaby ? Oglądałeś "Sale samobójców" ? Zagrałbyś tam lepiej ? Wątpię... Bardzo dobry aktor ! Dlaczego twierdzisz, że jest słaby ?

Zuza88

Bo grał lalusia którego rodzice zapracowani mieli w dupie. Ale i tak film dla nastolatek.

Marik1234

A, teraz odpowiedziałeś uczciwie. Tylko nie wiem po co sobie jaja robisz i udajesz że nie odróżniasz postaci od aktora.
Przecież jesteś inteligentny i nie mówię tego z przekąsem.

WhiteDemon

Ja słaby z matmy jestem ale nie znoszę go właśnie za rolę w Sali Samobójców. Zrobili go na lalusia. Gorszy od niego jest tylko Karolak.

Marik1234

Dominik to taki ptaszek w złotej klatce, zmizerowany fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Nie radzący sobie z otoczeniem. Do tego wyniosły, arogancki, bez szacunku dla starszych od siebie. Rozumiem że Cię wkurzał. Mnie też. Jednak myślę że po "Yumie i po "Wszystko co kocham" zmieniłbyś zdanie o Gierszale. Tam ma kompletnie inne role i gra je wiarygodnie.

WhiteDemon

Duża klatka, mały ptaszek, proszę Pani. Zgadzam się z Szanowną Panią w zupełności. Pozdrawiam serdecznie.

Marik1234

Gierszał nie jest słabym aktorem. Zakładam że widziałeś go tylko jako Dominika w SS. Gdzie gra postać SŁABĄ PSYCHICZNIE i wysoce irytującą nie przeczę. Jeśli zobaczysz Kubę jeszcze w WCK i w "Yumie" to wtedy możemy pogadać.
Mnie on wygląda na bardzo obiecującego.

WhiteDemon

Dokładnie :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones