Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Świetnie zapowiadający się aktor. Mam nadzieję, że nie zobaczę go w roli jakiegoś Pjotra w tasiemcu typu "M jak miłość"...Szkoda takiego potencjału.
Trzymam kciuki za właściwą karierę:)

użytkownik usunięty
Gilda_3

Ja również,
podpisuję się pod twoją wypowiedzią:)

Kuba nigdy nie graj w serialach!

bibunio89

moze nie w m jak milosc,ale co macie do seriali ?

Koszmarxd

To, że przeciętny, polski serial jest beznadziejny, a aktorzy zwykle psują sobie tylko opinię? I nie, nie idę wcale za modą tego, że "co polskie, to złe", po prostu taka jest prawda. Niestety. Ciągle powstają produkcje, które powielają, stare i nudne wzory, rzadko zdarzy się coś dobrego. A jeżeli chodzi o sam temat to zgadzam się z autorem :) Żeby nie grał w k i e p s k i c h tasiemcach.

TrupZszafy

niby tak...ale kazdy zawsze do aktorów nowych czy mlodego pokolenie zeby nie skonczyli na serialach...no ale to aktorzy...co wg nie ma byc seriali ? xdd

Koszmarxd

Mają być jak najbardziej :) Tylko z przemyślaną fabułą i ciekawymi wątkami, a nie ciągle wmuszają nas szajs, który z braku laku w końcu ktoś obejrzy. Jeżeli chodzi o polskie seriale, to wolałem stare, wtedy kiedy nie panowała jeszcze moda na "brazylijski klimacik". Aczkolwiek ostatnio zauważyłem, że poziom się zawyżył jeżeli chodzi o nowe produkcje. Oby tak dalej ;)

użytkownik usunięty
TrupZszafy

Może coś się wreszcie ruszy, wszak na zachodzie od paru lat panuje boom na ambitne seriale. Pierwsza jaskółka zwiastująca odrodzenie na naszym polskim gruncie - "Bez tajemnic" HBO - świetny serial, nie ważne, że na licencji. Jakby chcieli robić trzecią serię i zatrudnić do tego Gierszała, to by było całkiem bosko :)

TrupZszafy

nooo oby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones