Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

NIGDY nie płaczę na filmach. NIC mnie nie wzrusza, mam serce z kamienia, horrory/thrillery
mnie nie ruszają, ogólnie mało co kino jest w stanie ze mnie wykrzesać, nawet te najlepsze.
Po sali samobójców wyłam jak głupia przez 20, kiedy wreszcie się pozbierałam musiałam
złożyć matce wyjaśnienia, czemu płakałam. 10 minut przerwy i znowu wyłam przez następne
20 minut i przez kilka kolejnych dni miałam łzy w oczach na samo wspomnienie. W 90% to
zasługa właśnie Gierszała.

Enterraz

Ja Gierszałam uwielbiam , widziałam z nim 4 filmy, niestety w Nieulotne nie zachwycił mnie.Ogólnie bardzo sobie go cenię ma duży talen a przy tym skromny :)

kingofpeace

ja poza salą widziałamtylko yumę, ale chciałam jeszcze na nieulotne iść ;) rozumiem że świezo co seansie? I jak wrażenia?

Enterraz

Zgadzam się. Chyba jestem masochistką, ale chcialabym go znów zobaczyć w takiej ciężkiej roli. On jest taki prawdziwy, gdy gra.

Enterraz

Jesteś pewna, że nie masz po prostu zaburzeń emocjonalnych? :D

bunnylune

NIE xd chociaż... ;p

Enterraz

Wg mnie Gierszał nie jest żadnym wybitnym aktorem, ot max 6/10 bym mu dał. Druga sprawa póki co w niczym dobrym dla mnie nie zagrał, same dziadostwa...

2008einstein2009

sala samobójców jest dobrym filmem. Powiedz mi czemu, jeśli myślisz inaczej

Enterraz

Kiczowata ta sala, jakaś taka bez fabuły dla mnie. Taki ot film o niczym.

użytkownik usunięty
Enterraz

Co w Sali Samobójców było takiego wzruszającego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones