Jakub Gierszał

8,2
27 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Uwielbiam :P po prostu blondynów, bardzo pod typ urody właśnie pana Jakuba, Leo Dicaprio, Brad Pitt, Simon Baker i River Phoenix.

kamag96

Uwielbiam dokładnie ten sam typ urody i powyższych panów ;p nie pogardziłabym jakby ktoś polecił podobnych bo tych skończyły mi się już filmy do obejrzenia :)

Adrianna_Golebiewska

Jeszcze Chris Hemsworth :D

Adrianna_Golebiewska

ja jestem do nich podobny ale nie mam tyle sarki:-(

Adrianna_Golebiewska

to tez moj typ urody ;) znaczy mi sie jeszcze podoba Charlie Hunnan , Travis Fimmel (ten za młodu był wręcz moim ideałem xD, teraz ma juz 34 lata ale te oczy pozostały ^^) troszke Alex Pettyfer ale juz mniej, fajny jest jeszcze Douglas Bouth ale to juz ciemny blondyn, jak cos jeszcze wymysle to dopisze xD pozdrawiam ;)

Adrianna_Golebiewska

Dane Dehaan jeszcze mi przyszedł do głowy i polecam filmy z nim bo jest na prawde ambitny a filmy są dobre np. "Drugie oblicze" w którym gra syna Rayana Goslinga, generalnie jest podony do młodego Leo DiCaprio :)

kamag96

Jest pRzystojniak.nie ma to tamto. Chyba najfajniejszy z polskich aktorow. No jeszcze Zebrowski- uroda na miano Holywood. Co do blondynow to moj ideal Dolph Lungreen. Bòstwo.

kamag96

Mnie on bardzo przypomina z wyglądu młodego Michaela Pitta.

kamag96

A co sądzisz o Jamie Campbell Bower? Też trochę podobny do Gierszała :) przynajmniej mi się tak wydaje. Jak dziś ooglądałam w tv Diabeł z trzema złotymi włosami to nie wiedziałam z pierwszego który to gra wydawało mi się ze Bower i mi to nie dało wiec sprawdziłam w internecie :)

Ewa_988

Też fajny :D ale oczywiście nie przebija Kuby ;) Chyba bardziej wolę w krótkich włosach blondynów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones