Jakub Gierszał

8,2
28 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

chłopak jest tak niesamowicie seksowny i przyciagajacy że chcałabym zobaczyc go w różnych rolach i sprawdzić czy podoła, bo narazie jestem zaslepiona jego urodą :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
inhalol

Pisanie jakiś bzdur nie dziwi biorąc pod uwagę brak umiejętności rozróżnienia aktora i roli przez niego granej.

bighamer

a co mozesz jest dobrym aktorem ? lepszy niż de niro i pacino razem

inhalol

Pacino ma lat 73. Jakub-24.

bighamer

i ten jego piszczący głos...

maja_maja

w lipcu premiera Yumy takze zobaczymy jak sobie poradzi w kolejnej roli

maja_maja

ale ta ewolucja poszłą w dziwnym kierunku :D teraz kobitką się podobają chłoptasie-kobitki.. czyli emo włoski, piękne oczka, wątła budowa ciała, żeby razem mogli malować paznokcie i prostować włosy. Ale my się nei damy zbabieć, nie zrobicie sexmisja :P

maja_maja

żebyś mi tu nie wypadała że mam jakiś brzuch piwny itp. Jestem piłkarzem i mam szczupłą wysportowaną sylwestkę i tak sobie wyobrażam tą kube kobitke na boisku, albo w jakiejś pracy to.... prawdziwy mężczyzna aktor to np Dorociński

inhalol

musisz byc niezle zakompleksionym czlowieczkiem. Wspolczuje

inhalol

oooo RONALDO nam rośnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
inhalol

...często opisujesz swoje marzenia senne na filmwebowym forum?

inhalol

Jeśli jesteś dorosłym mężczyzną to powinieneś być na tyle dojrzały,żeby wiedzieć co napisać wypada na forum. To też kwestia kultury osobistej i kontroli samo zachowania, ale jak widzę nic ci o tym nie wiadomo. Odsyłam do książki Grzegorza Kaspedke ,,Bon czy ton. Savoir-vivre dla dzieci". Z pewnością wystarczy patrząc na twoje jakże obficie "bogate" słownictwo. Miłej lektury i pozdrawiam :)

maja_maja

Uważam,że jest na prawdę bardzo dobry i ma niesamowity głos i spojrzenie. Skoro już ktoś napisał,że współczesne kobiety gustują w chłopakach należących do subkultury emo, czy też jak on to określił "chłoptasie kobitki" to proponuje, aby obejrzał pozostałe filmy Kuby. W Sali wyglądał tak jak wymagała od niego tego rola. A porównywanie go do Roberta czy Al'a jest zupełnie nie na miejscu . Kuba nie ma jeszcze nawet 25 lat, nie posiada tak bogatego doświadczenia, dopiero studiuje i zaczyna istnieć w branży filmowej. De Niro i Paccino są średnio około siedemdziesiątki, a prawdę mówiąc gdyby nie sława dzięki Ojcu Chrzestnemu śmiem wątpić czy dostawaliby kolejne role. Każdy musi jakoś zacząć, tak więc dobrze że Kuba zagrał w Sali. Jeśli odbiorcami jest młodzież zawsze robi się wokół ich idola duży szum. I tak ma być! Ludzie chcą go oglądać (ja na pewno) i dlatego reżyserzy widząc zainteresowanie jego osobą i przede wszystkim TALENT będą dawać mu kolejne role. Myślę,że jeszcze namiesza w Polskiej filmówce. Niewątpliwie jest moim zdaniem jednym z najbardziej obiecujących polskich, młodych aktorów.

psychopathicwizard

Dobrze gadasz ;)! Nie można porównywać Kuby do Pacino czy De Niro. Nie można go skreślać, bo nie jest tak dobry jak ci dwaj...no ludzie, on dopiero zaczyna swoją karierę, uczy się. Każdy jakoś musi zacząć.
Chłopak ma duży talent i ma szansę być jednym z lepszych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones