Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

ja lubie obydwu ,ale wole Kubę..mysle,ze troche lepiej sb radzi a wy jak myslicie >?

Koszmarxd

ps:zmieńcie zdjęcie !!!!!!

Koszmarxd

Też wolę Kubę. Jest starszy od Maćka i ma niesamowity talent...

Zuza88

zgadzam ,gra trudne role i jest naprawde niesamowity

Koszmarxd

rozumiem ze chodzi Ci o wyglad bo jesli chodzi o gre aktorska to porownywanie Gierszala z jakims Musialem to tak jakby zestawic tron z krzesłem elektrycznym

student22

nie o aktorstwo xdd ladni sa oboje ^^

student22

dokladnie. Gierszal ma juz za soba kilka ról pierszoplanowych w filmach, zlota kaczke, nominacje do orła i nagrode na Berlinale a tutaj ktos pyta sie czy jakis 17 letni Musial grajacy w żenujacym serialu nie jest lepszy od Kuby. Smiech na sali

Koszmarxd

Jeśli chodzi o sam wygląd, to Musiał, naturlisch xD Przynajmniej w moim guście...

Frozen_Ocean

mowiłam juz ze NIE o wyglad xdd a tak ps to i musial i gierszal sa mniam <3 xdd ale chodzilo mi kto jest lepszym aktorem

Koszmarxd

Nie zauważyłem xd Ale to i tak Musiała brałbym jak chytra baba trzy cytryny <3

Koszmarxd

Co za idiotyczny post. Między nimi jest 7 lat różnicy w wieku, grali w zupełnie różnych produkcjach, których nie można porównać (tutaj Gierszał miał zdecydowanie większe pole do popisu), Musiał to jeszcze niedojrzały nastolatek, tułający się po serialach i grający nieznaczne epizody w filmach z kolei Gierszał to już aktor (może jeszcze nie w pełni, ale doświadczony), mający w dorobku GŁÓWNE role w paru filmach (zróżnicowanych, ciekawych, raczej uznanych). Inaczej zachowują się na ekranie, inaczej wyglądają.
O co tutaj chodzi?

saitosagiyama

yyyyyyyyyyyyyyyyy o to kogo wolisz , jakos jak patrzylam na necie to wiekszosc woli musiala -,- ktory gral tez w filmie jas-moj biegun ale nw czy on juz byl

Koszmarxd

ja uwielbiam Kube

Koszmarxd

jak mozna porownywac doroslego aktora z dzieckiem? Miedzy nimi jest 7 lat roznicy. Bez sensu wątek

bibunio89

aha ciesze sie ,ale jakbys chcial wiedziec wiekszosc pAnIeNek tego typu wybiera musiala ze wzgledu na wyglad ... bo patrzalam na komentarze w necie...

Koszmarxd

a to ze "panienki tego typu" wybieraja dziecko zamiast faceta to juz mnie srednio interesuje

bibunio89

hehe co za tępe dzidy z was

bibunio89

nie musi cie interesowac,ale ci tlumacze dlaczego zadalam taki watek bo sie pytasz,ze to chyba wiadomo ,to wlasnie mowie ,ze jak widac w necie nie koniecznie wiadome ,ze starszy i dojrzalszy wygrywa...ale ok jak widze nie kumasz... tak juz czekam na hejty ;*

Koszmarxd

Jeżeli chodzi o wygląd, Maciek Musiał jest przystojniejszy. Jeżeli natomiast chodzi o grę aktorską, ciężko porównać aktora z doświadczeniem (Gierszała) od 17-letniego chłopaka, który jak na razie zagrał w jednym serialu. Jeżeli chodzi o warsztat oczywiście Gierszał prowadzi, ale to nie oznacza, że Musiał nie ma talentu. Czas po prostu pokaże, jak się on rozwinie jako aktor.

Koszmarxd

czytam i nie wierze, co za tępa dyskusja.

oliwiaaaaa

Jakby dało się "polubić" Twój komentarz, to bym "polubiła" :]

langowa

i ja :D

Koszmarxd

Ja bardzo lubię Kubę. Jest zdolny i do tego całkiem przystojny :)

LithienV

Beznadziejne porównanie :)
Jakub to AKTOR, który uczęszcza do szkoły teatralnej, jest starszy od pana Macieja i z pewnością ma większe doświadczenie :)
Nie trafia do filmów przez przypadek lub dlatego, że jest sławny z tego, że jest sławny :) Pracuje z poważnymi reżyserami, bierze udział w ambitnych produkcjach i nigdy nie widziałam go w reklamie albo serialu :) Moim zdaniem to się powinno cenić.
Kochani, bądźmy szczerzy...czy gdyby nie promocja internetowa Maćka M. poprzez bloga i facebook to zyskałby rozgłos? Wątpię.
Ale młody jest - niech się rozwija i bierze przykład z Jakuba.

triffka

Dzięki ale ja po prostu odpowiedziałam na pytanie kogo wolę. :) Myślę że Maciej za bardzo gwiazdorzy, cały czas tylko wywiady z nim widzę. Dobrze niech się rozwija i życzę mu szczęścia, i by nie skończył jak inne młode gwiazdki seriali. I masz rację co do promocji Maćka.

Koszmarxd

Gierszał aktorsko jest tysiąc lat świetlnych przed Musiałem.

Koszmarxd

ha ha no chyba raczej logiczne ,że Jakuba on przynajmniej nie ma w serialach. Ma talen a nie jestem pewna czy o Maćku mogę to powiedzięć

Koszmarxd

Lepszy Kuba, bo Maciej jest bardzo, bardzo arogancki i chamski w realu :3

TiffanyChan

nie znam go w realu ;3

Koszmarxd

spędziłam z nim godzinę i ta godzina poszła się... przejść się poszła

TiffanyChan

a możesz cos więcej opowiedziec ? ;] albo na privv , plisss ;)))

Koszmarxd

co to za głupia dyskusja. jak można ich w ogóle porównywać?

SmakOranzady

jak głupia to nie patrrz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones