Jakub Gierszał

8,2
28 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

cóż za piękne stworzenie. zobaczyłam jakiś gif, z nim w roli głównej na kwejku. chciałabym oświadczyć mojej mamie, że chcę takiego do domu. będę trzymać pod łóżkiem.

ahana

Patrz na ten gif www.i.pinger. pl/pgr96/bbb5691b001b9ce24f36e12f/lofe.gif mniammm :D

patrzysz

niestety nie strzela mi ten link ^^ wstaw jeszcze raz tylko poprawnie

ahana

nie da się bo narusza regulamin (chyba nie wolno wstawiać linków. Usuń spacje która jest w linku pomiędzy "www.i.pinger. SPACJA pl/pgr96/bbb5691b001b9ce24f36e12f/lofe.gif

patrzysz

wyobraź sobie, że na to wpadłam ;D nadal nie działa.

ahana

Nie martw się, on raczej nie gustuje w 13latkach, zauroczenie tak szybko minie jak opryszczka ;)

dzasta905

miarkuj się chłopcze, bo nie trafiłeś w rocznik. poza tym jeśli nie potrafisz wyczytać nuty ironii, to się lepiej podszkol zanim zaczniesz interpretować czyjeś posty ; *

ahana

i buziaczek na końcu! KWINTESENCJA DOROSŁOŚCI

nomercy1410

ludzie, czy wy znacie taki termin jak ironia? dorośli ludzie, raczej powinni go znać! ; )

ahana

owszem,znam. Używam nad wyraz często. Być może problem leży w nieumiejętnym posługiwaniu się tym środkiem?

nomercy1410

może problem leży w zdecydowanie za niskim poziomie abstrakcyjnego postrzegania przez odbiorców? którzy się, nota bene, wpierdalają tam gdzie ich nikt nie prosił? ; )

ahana

Po pierwsze nie chłopcze :D Kwintesencjo dorosłości :D :D :D

ahana

A jeżeli już tak koniecznie chcesz się bawić w ironie to rób to bardziej umiejętnie albo wcale bo sory ale na głupotę odpowiadam głupotą ... :P

dzasta905

nie tobie, (w takim razie) DZIEWCZYNKO, oceniać moją ironię czy cokolwiek innego. miłego życia! ; *

ahana

JAK JUŻ MÓWMY OFICJALNIE KWINTESENCJO DOROSŁOŚCI TO PANI DZIEWCZYNKO OK? MIŁEGO IRONICZNEGO ŻYCIA !!!

ahana

nie rozumiem jak można potraktować ten wpis inaczej, niż z przymrużeniem oka. Paradoksalnie na większe fanki-kochanki wychodzą osoby dissujące. Ludzie, więcej dystansu do siebie, a zwłaszcza do wpisów w sieci ;) (<- celowo zastosowany emot infantylizujący)

filmwebber_2

uff... ktoś rozumny...

ahana

Cóż nie kocham się w nim, nie mam jego plakatów nad łóżkiem, nie śnie po nocach o randce z nim, ogólnie podoba mi się inny typ faceta,ale obiektywnie trzeba przyznać, że ten chłopak to bardzo piękne stworzenie. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jego twarz to byłam w szoku, ze istnieją na tej planecie tak piękni ludzie. Czekam na kolejne jego role, bo miło jest zobaczyć dobre polskie filmy i świetne kolejne pokolenie aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones