James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Mistrzostwo galaktyki. Jedna z najlepszych ról w karierze. Nie dało się tego lepiej zagrać.

Pauleta

.... i zatańczyć :D hedwig nieźle wymiatał.

peliniusz

Tak, Hedwig! Chyba moja ulubiona osobowość ;-) Kiedy tylko pojawiał się na ekranie czuć było z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej wiedziałeś, że ten chwilowy "spokój" o niczym dobrym nie świadczy. Taniec mnie rozbroil totalnie! I to 'You might get pregnant' ;-)

RadAvoy

dokładnie... to był najgorszy pocałunek w historii kina :D

RadAvoy

Na tej kwestii 'You might get pregnant' jeden z widzów w kinie dostał takiego ataku śmiechu, że sama się śmiałam z dobre kilka minut XD

peliniusz

Taniec Hedwiga mnie zmiazdzyl:P Moze ma ktos pozyczyc plyte kejna westa?;)

nuka_3

Hasał do kawałka Frogbass Snails chyba :)

Pauleta

Podpisuję się rękami i nogami :)

Pauleta

Szkoda że tak mało osobowości się pojawiło, ale świetnie pokazał te co były, dosłownie uwierzyliśmy, że za każdym razem pojawiał się ktoś inny a pod koniec gdy osobowości wychodziły co chwila, to już był majstersztyk.

Pauleta

Podzielam opinie naprawde wielki hold dla jamesa jestem pelen podziwu gra super

Pauleta

No Willis mógłby dać mu rade, już jest takim dojrzałym aktorem, że tez mógłby zagrać niezłego psychopatę

Pauleta

Wszystkie kreacje były rewelacyjne, więc za stworzenie ich w jednym filmie chyba nie można nie dać 10 ;D

użytkownik usunięty
Pauleta

Pamiętam jego rolę w ,,Ostatnim królu Szkocji'' gdzie grał w cieniu Whitakera i troche raziła mnie jego gra, ale po rolach w ,,Brudzie'' i ,,Splicie'' uważam go za geniusza równego a nawet przewyższającego Whitakera. Szkoda że jego role nie były docenione.

Pauleta

Bo kto inny by zagrał tyle osobowości w jednym filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones