James ReadII

James Christopher Read

7,2
876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Read

Pamiętam czasy, gdy jako mała wówczas dziewczynka specjalnie dla Jamesa oglądałam "Północ-Poludnie" w TV. To było coś! :0)

leif1

Hehe też pamiętam te czasy, lubiłem jego postać i Patricka który wcielił się w Orry'ego no i pamiętam Benta, Justina La motte albo Salem Jones, niezłe role, pozdrawiam :)

leif1

Tak . ja również. On był najprzystojniejszy. Zawsze jemy kibicowałam.

Marion_3

Niezapomniana rola w Północ-Południe w moim ulubionym minieserialu. Obok Patrcka Swayze jego najbardziej lubiłem.

Kojak555

ta,też go lubiłam,podobało mi się że pomimo wszystkiego był przyjacielem Oriego,

użytkownik usunięty
fenix

Ja też oglądałam PP ;) Kochałam się w George'u jako dziewczynka, chociaż wszystkie inne dziewczynki wolały Patricka :)

oj, po latach szydło wyjdzie z worka: znakomita część chyba wolała George'a :)

jalapeno

Ja wole George'a. Był o niebo przystojniejszy od Patricka. I bardzo sympatyczny. Bardzo podobał mi sie też jego młodszy brat

leif1

Są filmy i seriale, które ogląda się tylko raz, "Północ - Południe" do nich nie należy. Co jakiś czas wracam do niego i za każdym razem oglądam z przyjemnością :) W ogóle lubię filmy opowiadające o tamtym okresie wracam też do "Przeminęło z wiatrem", czy filmu "Patriota" z Melem Gibsonem :)

leif1

Ja oglądałam PP dla jednego i drugiego. W jednym i drugim się kochałam i kocham do tej pory. Od 32 lat i za każdym razem oglądam powtórki. Dziś na TVP 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones