James StewartI

James Maitland Stewart

8,5
10 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Stewart

nie mogłem uwierzyć własnym oczom taki wspaniały aktor nie miesci sie nawet w Top100 jako ze ranking filmów jest jeszcze do zniesienia to ranking aktorów NIE gdzie sa tacy aktorzy kina klasycznego jak Alec Guinness, Jack Hawkins, John Wayne, Donald Sutherland, Jack Lemmon, Cary Grant, Henry Fonda, Anthony Quinn, Michael Caine, Paul Newman, Robert Redford, Humphrey Bogart, Charles Bronson, John Malkovich ,Dustin Hoffman ,Robert Duvall, Harvey Keitel, Charles Durning, Gene Hackman, Robin Williams, Woody Allen - i wielu wielu innych większość z nich nie przekroczyła nawet 1000 głosów a co dopiero myślec o Top 100 ale cos niestety to nie jest ranking najlepszy aktorów co prawda sa wyjątki jak np. Robert De Niro na 1 miejscu jeszcze mozna zniesc Bruce Willis,Edward Norton,Johnny Depp,Jim Carrey,Tom Hanks i innych ale np. jak na 18 miejscu może być David Duchovny czy na 22 Hugh Jackman dla mnie to jedna wielka pomyłka w dzisiejszych czasach nie potrafimy docenić sztuki wiadomo komercja była jest i bedzie ale ludzie mozecie sie opamietac bo jak na król aktorstwa Marlon Brando jest na 6 miejscu a powinien byc co najmniej na 2 za Jackiem Nicholsonem który jest równie dobry co sam mistrz Brando wiec jak juz powiedziałem ranking aktorów na FW jest poniżej krytyki miejmy nadzieje ze sie to zmieni.

Krzych1

Na ranking Top Ludzie naprawdę szkoda nerwów. To jest ranking popularności, a nie prawdziwych umiejętności aktorskich( z małymi może wyjątkami). Dajmy na to taki Newman jeszcze jakiś czas temu spokojnie był sobie w pierwszej 20-tce, teraz miejsce 209; mój ulubiony Richard Burton ma obecnie 327 głosów.. W dniu kiedy Lemmon wejdzie do topu chyba się z radości upiję;)
Z innej strony, nie dziwi mnie, że dzisiejsze nastolatki( w większości, nie chce nikogo skrzywdzić generalizacją) nie znają takich nazwisk jak Grant, Duvall czy Lemmon,bo są wychowane na zupełnie innych filmach, ale ignorancja nie może być wytłumaczeniem. jak ktoś ceni i lubi dobre kino, to takie nazwiska powinien wymieniać jednym tchem.. Pozostaje nadzieja, że się jeszcze kiedyś doedukują...

Krzych1

Miejmy nadzieję...a jak narazie to sami musimy edukować, choćby naszych znajomych :/ Przynajmniej ja muszę... So sad... Ciężko znaleść kogoś kto zna stare, dobre kino - naprawde. Wśród młodzych to graniczy z cudem! Jeśli chciałbym obejrzeć sobie taki film to musze sam, bo jak ktoś widzi że czarno-biały to już ryj krzywy i co to za chłam włączyłeś...A to są filmy które się ogląda z zapartym tchem, w które można się wczuć. No nic, przwdziwych kinomanów mamy chyba na wymarciu. Oby nie...Dobry temat - POZDROWIENIA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones