James WaltersVI

7,3
124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Walters

Ciekawe, czy uda się komuś znaleźć jego fotkę....

Lady_I__Black

http://fanpotter.free.fr/newacteur.htm
Tu są zdjęcia prawie większości nowych ludzi w Pottim. Jedno zdjęcie Syriusza/ Jamesa Waltersa aż mnie powaliło.

rowspa

To była ironia czy też nie?
Facet jest interesujący i być może obejrzałabym się za nim na ulicy. Ale jakoś szczególnie mnie nie pociąga...inaczej wyobrażałam sobie Syriusza. Lunę zresztą też.
A Nimfadora jak dla mnie to dno.

Echidna

trochę krzywy ryj ale na pewno mu to scharakteryzują. może nieco podobny do Gary'ego Oldi

jarkoss179

Ehh, jak już spieprzyli tę postać, to, jak widać, na całej linii. Myślałam, że chociaż młody Syriusz będzie przystojny, a tu klops... Z całym szacunkiem dla fanów Gary'ego Oldmana, ale on się moim skromnym zdaniem nie nadawał, bo jest tak z 15 lat za stary. A ten się nie nadaje, bo, co tu dużo pisać, wygląda jak wygląda. I ja bym się za nim na ulicy na pewno nie obejrzała...

użytkownik usunięty
lunatyk_4

No cóz uroda, to rzecz względna, poza tym to wiadmo jak róznie ludzie wychodzą na zdjeciach...ja już sobie wyobrażam te techniczne przeróbki i charakteryzacje jaką przejdzie James... zobaczycie dziewczyny jeszcze będzie boski :)
A zresztą już nie przesadzajcie z tą urodą Blacka dobra?

użytkownik usunięty

Ostatnio zmieniłam zdanie co do Nimfadory
Choć przyznam, że i tak inaczej dla mnie wyglądala...
Wiadomo, uroda rzecz względna, fakt.
Po przeczytaniu, jaki to młody Black był boski to każdy miał na myśli swój osobisty ideał, Melody :D

użytkownik usunięty

Hm no dobra faktycznie, Rowling często podkreślała, że Syriusz grzeszył urodą gdy był młody, więc wszystkie spodziewałyśmy się...swojego ideału, masz rację Mitzi ;-) No ale dorosły Syriusz nie jest taki zły.. ja do Oldmana nie mam absolutnie nic ;D

użytkownik usunięty

Powiem wiecej, dzieki niemu Syriusz Black zyskał wiele... bardzo wiele...

użytkownik usunięty

Tyle było krzyku o to, jak on wygląda, a ja...przyznam się, nawet go nie zauważyłam^^

użytkownik usunięty

haha, ale z oceną to wyjechaliście nieźle xD Chłopak zagrał w filmie przez parę sekund, nawet go tam nie zauważyłam, a ma średnią jak mało który porządny aktor^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones