Jamie BellI

Andrew James Matfin Bell

7,7
13 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bell

Szkoda, ze tacy bardzo wyrazni mlodzi aktorzy sa niedoceniani przez srodowisko filmowe. Role drugoplanowe, jakkolwiek dobrze zagrane przez niego, nie oddaja sprawiedliwosci jego charyzmie. zamiast tego angazuja takich 'klockow' jak Channing Tatum, ktorzy w repertuarze maja tylko jeden wyraz twarzy!

ajeczen

zgadzam się. bell jest fantastycznym aktorem, nie widziałam jeszcze ani jednego filmu z jego udziałem, w którym sobie nie poradził. no i, chociaż w tych "większych" i sławniejszych filmach gra role drugoplanowe, to jest kilka naprawdę świetnych mniej znanych, gdzie wciela się w postać głównych bohaterów. polecam przede wszystkim "the chumbscrubber" i "hallama foe", nie wspominając już o cudownych "billy elliocie" ;d
mam nadzieję, że się wybije, bo jak najbardziej zasługuje na uwagę.

lunatyczken

`jak Channing Tatum, ktorzy w repertuarze maja tylko jeden wyraz twarzy` hahaha rozbroiło mnie to. A co do Jamie'go to racja, że zasługuje na jakąś ciekawą postać pierwszoplanową:)

ajeczen

teraz już chyba nie będziecie narzekać bo Bell zagra główna postać w Spider Manie :0 A mi się podobała jego gra w filmie Jumper

Kasia06

no nie wiadomo czy zagra, już są plotki o nowym kandydacie

ajeczen

ja go po prostu uwielbiam :) świetnie gra oh! Jamie Jamie Jamie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones